• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Szennyvíztisztító.:). Oldott oxigén, anaerob, anoxikus, oxikus zónák, finombuborékos légbevitel, baktériumok, ilyesmi:):):) Ugyanazok a bacik, mint az akvárium szűrőben(y)
Számomra nagyon érdekes, kérlek erősits meg benne, hogy ez így van: az erős légbevitel miatt megváltozik a folyadék sűrűsége, így ha belesik valaki egyből elmerül, nem lehet benne úszni, fennmaradni a víz tetején, ezért ha munkavégzés folyik a közelében le kell álítani a levegő befújását.!?:eek:
 
Nagyon jó ötlet volt ez a topic.Mennyi érdekes munkával és szakmával ismerkedhetünk meg[emoji6]

Tapatalkkal küldve az én SM-G925F eszközömről
 
Tényleg jó ez a topik! :)

Én fogtechnikusként dolgozom. Régebben A-tól Z-ig. Az elmúlt pár évben pedig csak a fém részét csinálom. Pár melóm:


Régen:
306821_559562160749128_304754195_n.jpg



Most pedig ilyen esetekből csinálok..

url], on Flickr

Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

..ilyet. Ezt fogják utána kerámiával leplezni.

32883726195_ed04ed8303.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr

Ezt a részét pedig kifejezetten élvezem :) :

32502729610_cc97c19b93_z.jpgUntitled by Norbert Tóth, on Flickr
 

Attachments

  • 32760166041_d745be35ec.jpg
    32760166041_d745be35ec.jpg
    58.2 KB · Megtekintések: 0
Számomra nagyon érdekes, kérlek erősits meg benne, hogy ez így van: az erős légbevitel miatt megváltozik a folyadék sűrűsége, így ha belesik valaki egyből elmerül, nem lehet benne úszni, fennmaradni a víz tetején, ezért ha munkavégzés folyik a közelében le kell álítani a levegő befújását.!?:eek:

Igen, én is így tudom, az átlagos sűrűség csökken, fennmaradni kicsi az esély:nailbiting: - szerencsére nem kellett kipróbálni, lehet, hogy rám rohadna a műanyag lakat...
 
Na én tudnék munkát adni :) vagy inkább alanyként tudnék hozzájárulni a fejlődésedhez [emoji12]

Már soksoksoksok bankó ment rá a szép mosolyomra :)
Tényleg jó ez a topik! :)

Én fogtechnikusként dolgozom. Régebben A-tól Z-ig. Az elmúlt pár évben pedig csak a fém részét csinálom. Pár melóm:


Régen:
View attachment 26047



Most pedig ilyen esetekből csinálok..

32760166041_d745be35ec.jpg
Untitled[/url] by Norbert Tóth, on Flickr[/IMG]
Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

..ilyet. Ezt fogják utána kerámiával leplezni.

Untitled by Norbert Tóth, on Flickr

Ezt a részét pedig kifejezetten élvezem :) :

Untitled by Norbert Tóth, on Flickr


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Örülök hogy tetszést nyert a topik... Tényleg. Jó megismerni , és tudni ki mivel "bíbelődik" nap mint nap :) + akár így is segítve egymást , nem csak a scape során :)

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Akkor én írnék pár sort a munkámról. Le egyszerűsítve telefon és hálózatszerelő vagyok. Bővebben mindent szerelek ami kábel, legyen az 4000 szálas "sima" telefon kábel vagy CAT 5e vagy optikai kábel. de amit kábelnek hívnak azt én össze tudom kötni, mérni, formálni, javítani. Kerestem egy fotót a neten mert saját nincs de ez az egyik része a munkámnak.
kabelkotes.jpg

Röviden ennyi! :)
 
Akkor én írnék pár sort a munkámról. Le egyszerűsítve telefon és hálózatszerelő vagyok. Bővebben mindent szerelek ami kábel, legyen az 4000 szálas "sima" telefon kábel vagy CAT 5e vagy optikai kábel. de amit kábelnek hívnak azt én össze tudom kötni, mérni, formálni, javítani. Kerestem egy fotót a neten mert saját nincs de ez az egyik része a munkámnak.
View attachment 26065

Röviden ennyi! :)
Gondolom nem vagy színtévesztő :)
 
Akkor én írnék pár sort a munkámról. Le egyszerűsítve telefon és hálózatszerelő vagyok. Bővebben mindent szerelek ami kábel, legyen az 4000 szálas "sima" telefon kábel vagy CAT 5e vagy optikai kábel. de amit kábelnek hívnak azt én össze tudom kötni, mérni, formálni, javítani. Kerestem egy fotót a neten mert saját nincs de ez az egyik része a munkámnak.
View attachment 26065

Röviden ennyi! :)

Akkor akár még kollégák is lehetünk! ;) Na én ennek a melónak a túlvégén vagyok, én a mindenféle rendszerekben bűvészkedek ezekkel a vonalakkal, szintén minden technológiában jártas vagyok. :D
 
Na én tudnék munkát adni :) vagy inkább alanyként tudnék hozzájárulni a fejlődésedhez [emoji12]

Már soksoksoksok bankó ment rá a szép mosolyomra :)



Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Soha nem szeretnék kifizetni egy hasonló kaliberű munkát mint ami pl a 2. 3. képen van.. :bored: Tudod, mert "drága a technika" :mask::)
 
Hát én így jellemezném a munkám:
h0vlulzb7gpii7gfp2oj.jpg
Szép nagy cégeknél könyvelgetek (meg hasonló felettébb 'érdekes' dolgokat művelek)
Mi vagyunk azok akik nem csinálnak a világ számára semmi hasznosat, viszont a 'gyönyörű' főkönyveinkből gazdagszanak a nemzetközi cégek :bag:
 
Back
Oldal tetejére