• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Nem egyedi abszolút :) sok helyen ketyeg ennél sokkal durvább ... De ez az enyém :) a rendszergazda megnevezés meg már elavult egy kicsit :), de kb. :)
rákérdezhetek?......akkor szerintem te rendszergazda vagy.Már csak az a kérdés ,hol vannak ilyen gépek.A Pentagonban dolgozol?[emoji38]


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Hólapátolásról, jégtörésről és csatornalével elöntött garázsokról inkább nem tennék fel képet, az egyik titeket, a másik engem érint rosszul. :)
Fő tevékenységünk általános épülettakarítás.
 
Parlament ? :)
Hólapátolásról, jégtörésről és csatornalével elöntött garázsokról inkább nem tennék fel képet, az egyik titeket, a másik engem érint rosszul. :)
Fő tevékenységünk általános épülettakarítás.


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Ez mi?

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"

Nem csak meló, hanem kedvenc dolgok is jöhetnek, nem? Az első egy olyan hobbi, ami pár évig a munkám volt, aztán visszatért a hobbi státuszába, és még ma is tart. A második meg egy nagyon szeretett, de sajnos ritka időtöltésem. (Mindkét kép engem ábrázol) Innen már simán kitalálod!
 
Nem csak meló, hanem kedvenc dolgok is jöhetnek, nem? Az első egy olyan hobbi, ami pár évig a munkám volt, aztán visszatért a hobbi státuszába, és még ma is tart. A második meg egy nagyon szeretett, de sajnos ritka időtöltésem. (Mindkét kép engem ábrázol) Innen már simán kitalálod!
A topic címéből kiindulva jöhet kedvenc dolog.
És milyen zenéket kevertél / kevergetsz?
 
Nem csak meló, hanem kedvenc dolgok is jöhetnek, nem? Az első egy olyan hobbi, ami pár évig a munkám volt, aztán visszatért a hobbi státuszába, és még ma is tart. A második meg egy nagyon szeretett, de sajnos ritka időtöltésem. (Mindkét kép engem ábrázol) Innen már simán kitalálod!
Hat en nem ertem. Nem marasbol hanem egyszeruen nem vagom. Az elso keprol nekem egy dron latkepe ugrott be ami eppen celba vesz egy.. talan csonakjabol horgaszo embert. A masik meg, sivatagi dunek? Nyaralas stb. Remelem kozel jarok.?


Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Hat en nem ertem. Nem marasbol hanem egyszeruen nem vagom. Az elso keprol nekem egy dron latkepe ugrott be ami eppen celba vesz egy.. talan csonakjabol horgaszo embert. A masik meg, sivatagi dunek? Nyaralas stb. Remelem kozel jarok.?


Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
A második kép snowboardra hasonlít inkább, nem? Az elsőn egy lemezlovas látható...talán.:)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére