• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Érdekességnek , és egy oknak jó lehet, a hétvégén miért is szorult háttérbe az akvárium.
Egy porcikám se kívánja az ehhez hasonló munkákat, de sajnos még mindig nem tanultam meg nem-et mondani. A fele barátom kérésére készítettem (lemásoltam) egy zablát réz rúdból full kézimunkával.
A középső szem beforrasztása után fog kapni egy fullosabb polírt.
20210424_072749.jpg20210424_162247.jpg20210424_164325.jpg20210424_182043.jpg20210424_182149.jpg
És akkor most jöhet a vízcsere az akváriumban..
 
Érdekességnek , és egy oknak jó lehet, a hétvégén miért is szorult háttérbe az akvárium.
Egy porcikám se kívánja az ehhez hasonló munkákat, de sajnos még mindig nem tanultam meg nem-et mondani. A fele barátom kérésére készítettem (lemásoltam) egy zablát réz rúdból full kézimunkával.
A középső szem beforrasztása után fog kapni egy fullosabb polírt.
View attachment 146562View attachment 146563View attachment 146564View attachment 146565View attachment 146566
És akkor most jöhet a vízcsere az akváriumban..
Ezermester vagy, ezt eddig is tudtuk, meg hogy aranyból van a szíved, amit most újból bizonyítottál is.😍
 
Valakinek van tapasztalata abban, hogy milyen napelemet érdemes venni? Most készülök beruházni itthonra.
Hogy érted, hogy milyen napelemet? Márka vagy méret? Van itthon napelem rendszerem, de csak az inverter márkáját tudom, a panelekét nem.
 
Érdekességnek , és egy oknak jó lehet, a hétvégén miért is szorult háttérbe az akvárium.
Egy porcikám se kívánja az ehhez hasonló munkákat, de sajnos még mindig nem tanultam meg nem-et mondani. A fele barátom kérésére készítettem (lemásoltam) egy zablát réz rúdból full kézimunkával.
A középső szem beforrasztása után fog kapni egy fullosabb polírt.
View attachment 146562View attachment 146563View attachment 146564View attachment 146565View attachment 146566
És akkor most jöhet a vízcsere az akváriumban..
Ez valami gyönyörű!
 
Ez valami gyönyörű!
Ezermester vagy, ezt eddig is tudtuk, meg hogy aranyból van a szíved, amit most újból bizonyítottál is.😍
Köszönöm!
Nyavalygok, hogy nincs szükségem az ilyenekre, stb.. de igenis van szükségem! Egy ilyen munka elkészülése után nagyon sok erőt lehet meríteni belőle és leírhatatlan érzést vált ki az emberből.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok.
Nem igazán ide kapcsolódik de ezért nem akartam topikot nyitni pedig lehet megérné egy szakember, kivitelezés, tanács, ötlet topik de nem is ez a lényeg.

Keresnék olyan szakembert aki le tudna nekem gyártani valami kemény alumíniumból egy ilyen sínt. Pontos méreteket tudok adni de ez is beméretezhető. Ennek a durva méretei 120x16x8 (h-sz-m) és van egy bemarás rajta meg furat. Nekem egy ugyan ilyenre lenne szükségem csak nem 120 hanem 220 mm hosszban. Ez egy 11mm-es távcsőtartó sín.

Photo 2021. 06. 26. 14 56 35.jpg
Photo 2021. 06. 26. 14 56 20.jpg
 

Attachments

  • Photo 2021. 06. 26. 14 55 55.jpg
    Photo 2021. 06. 26. 14 55 55.jpg
    69.7 KB · Megtekintések: 2
Sziasztok.
Nem igazán ide kapcsolódik de ezért nem akartam topikot nyitni pedig lehet megérné egy szakember, kivitelezés, tanács, ötlet topik de nem is ez a lényeg.

Keresnék olyan szakembert aki le tudna nekem gyártani valami kemény alumíniumból egy ilyen sínt. Pontos méreteket tudok adni de ez is beméretezhető. Ennek a durva méretei 120x16x8 (h-sz-m) és van egy bemarás rajta meg furat. Nekem egy ugyan ilyenre lenne szükségem csak nem 120 hanem 220 mm hosszban. Ez egy 11mm-es távcsőtartó sín.

View attachment 151025
View attachment 151026
'aki legyártja nem kerül a célkeresztbe' jeligére :D
 
Sziasztok.
Nem igazán ide kapcsolódik de ezért nem akartam topikot nyitni pedig lehet megérné egy szakember, kivitelezés, tanács, ötlet topik de nem is ez a lényeg.

Keresnék olyan szakembert aki le tudna nekem gyártani valami kemény alumíniumból egy ilyen sínt. Pontos méreteket tudok adni de ez is beméretezhető. Ennek a durva méretei 120x16x8 (h-sz-m) és van egy bemarás rajta meg furat. Nekem egy ugyan ilyenre lenne szükségem csak nem 120 hanem 220 mm hosszban. Ez egy 11mm-es távcsőtartó sín.

View attachment 151025
View attachment 151026
@Gyukker esetleg? Aluminiummal nem tudom, foglalkozik-e, de majd megmondja jol :)
 
Sziasztok.
Nem igazán ide kapcsolódik de ezért nem akartam topikot nyitni pedig lehet megérné egy szakember, kivitelezés, tanács, ötlet topik de nem is ez a lényeg.

Keresnék olyan szakembert aki le tudna nekem gyártani valami kemény alumíniumból egy ilyen sínt. Pontos méreteket tudok adni de ez is beméretezhető. Ennek a durva méretei 120x16x8 (h-sz-m) és van egy bemarás rajta meg furat. Nekem egy ugyan ilyenre lenne szükségem csak nem 120 hanem 220 mm hosszban. Ez egy 11mm-es távcsőtartó sín.

View attachment 151025
View attachment 151026
Nu elkészült a pontos terv is hozzá már csak szaki kéne.
 

Attachments

  • Tavcso sin_rev00.pdf
    27.2 KB · Megtekintések: 13
Hali!



Már régen ígértem, hogy megmutatom mivel keresem az akvákra valót. Régi videósorozat rólunk. A 2. videón 1:08- nál én vagyok a mikroszkóp előtt.

Attila
Tengermély tiszteletem Neked és munkatársaidnak. 🤟
Nagyon sok párnak Ti jelentitek az utolsó reményt, hogy saját gyermekük legyen.
Ja, és először Török dokiról hittem, hogy az is Te vagy, de aztán feltűnt, szemüveg ugyan stimmel, csak neki több a haja. 😬
 
Back
Oldal tetejére