• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

6d2426098e495c236a0c995836d9c6bd.jpg

En vak vagyok de kimentettem mit latok. Mivel telefon ,nem tudom kinagyitani akkorara, hogy lassam kit rejtenek a fekete foltok. De azt nem gondolnam, hogy ekkora behatassal lenne ram, hogy a szuleim testverek voltak max valamit nem latok vagy nem veszek eszre.[emoji15]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
6d2426098e495c236a0c995836d9c6bd.jpg

En vak vagyok de kimentettem mit latok. Mivel telefon ,nem tudom kinagyitani akkorara, hogy lassam kit rejtenek a fekete foltok. De azt nem gondolnam, hogy ekkora behatassal lenne ram, hogy a szuleim testverek voltak max valamit nem latok vagy nem veszek eszre.[emoji15]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
A jobb szélén megy egy alak lesiklani, nem kicsiben, hanem nálad le van vágva a kép.
 
A jobb szélén megy egy alak lesiklani, nem kicsiben, hanem nálad le van vágva a kép.
Egyre jobb. Vajon ki vagta le.
Mindegy a lenyeg, hogy ezek szerint a sznobord az egyik kedvenc de ritkan hasznalt sportja.
Azt viszont nem gondoltam, hogy mar a sivatagban is toljak. Vagy ez is csak az en telomban van?[emoji3]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Egyre jobb. Vajon ki vagta le.
Mindegy a lenyeg, hogy ezek szerint a sznobord az egyik kedvenc de ritkan hasznalt sportja.
Azt viszont nem gondoltam, hogy mar a sivatagban is toljak. Vagy ez is csak az en telomban van?[emoji3]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Szóval akkor drónnal lövöldözik lemezlovasokra és narancssárga homokon lesikló láthatatlan hódeszkásokat fotóz.
 
Szóval akkor drónnal lövöldözik lemezlovasokra és narancssárga homokon lesikló láthatatlan hódeszkásokat fotóz.
Animator.[emoji122]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Egyre jobb. Vajon ki vagta le.
Mindegy a lenyeg, hogy ezek szerint a sznobord az egyik kedvenc de ritkan hasznalt sportja.
Azt viszont nem gondoltam, hogy mar a sivatagban is toljak. Vagy ez is csak az en telomban van?[emoji3]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"

Pici telefon pici kep :)

792203ef7734bd6a6ef4267cc22cb37a.jpg
 
Egyre jobb! :D

Az első képen egy LED installáció tetején állok gatyában (fürdőben volt). A vetített kép kavart meg, Henrik.

Zene: csilingelős elektronika, mély house, űrdisco és régimódi breaks.

A másikon piros hó esett, és tényleg deszkát viszek a hónom alatt. (Avagy romlott diafilmre fotóztak).

Amúgy tolják sivatagban is, de ott nem szabad elesni, mert a homok egy brutál smirgli...
 
Utoljára módosított:
Pici telefon pici kep :)

792203ef7734bd6a6ef4267cc22cb37a.jpg
Es ott az ember. Ez az enyemen nem volt. Minden tiszta. Jovok egy koszonommel, egy rendeles formajaban. (Ugy is keszultem ) [emoji3]
De ezek szerint a horgaszatot eltalaltam. Vagy nem az a tema hanem a tavcsoves puska?[emoji12]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Egyre jobb! :D

Az első képen egy LED installáció tetején állok gatyában (fürdőben volt). A vetített kép kavart meg, .
A snowbord mar rogzult. Lassu feldolgozas de sikeres. De vissza estem..[emoji30]
Led installacion alltam , vetitett kep.
Melyik kep? Nem a voros. Most mar tenyleg szeretnem tudni mirol beszelunk. Es melyik kep. Felre ne erts nem szivatasnak szanom de Geronimora nem ertem.



Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Meg oszthato mit jelent szakmailag a munka kozben?

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Azert nemi info megoszthato, persze.:)
Magyarorszagon is es most itt Nemetorszagban is egy gyogyszergyarban dolgoztam/om. Nagyon erdekes, sok kihivassal teli, komplex, sokszor kicsit misztikus, mint altalaban a gyogyszergyartas.
Annyit azert elarulhatok, hogy olyan keszitmenyeket gyartunk, melyek eletet menthetnek/mentenek vagy nagyban javithatjak az adott beteg eletminöseget es körülmenyeit. Magyarorszagon a termelesben voltam, itt nem közvetlenül a termelesben dolgozom, de egy olyan területen, ami közvetlenül a termeleshez kapcsolodik. Aki egyszer a termelesben dolgozott, az soha nem fog töle elszakadni:notworthy:, esetemben az a legizgalmasabb resze a dolgoknak...;)
 
Szep munkad van. Jo erzes amikor valaki olyasmivel foglalkozik amt szeret is. Minden jobban mukodik. [emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Szep munkad van. Jo erzes amikor valaki olyasmivel foglalkozik amt szeret is. Minden jobban mukodik. [emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Köszi, igyekszem. Azert nem mindig fenekig tejföl, plane a termelesben...ott mindig törtenik valami.:mad:
 
Hát akkor én is tolok egy képet a mi TwinStar-unkról (level 1000...:)):
View attachment 26028
Neha azert egy pici leirast tolhatnatok.Egyre jobban megerosodik bennem, hogy tajekozatlan vagyok, masok meg lajkolnak. Valahogy nekem nem megy a kepbol megallapitas. Persze csak ha nem titkos.[emoji56]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Neha azert egy pici leirast tolhatnatok.Egyre jobban megerosodik bennem, hogy tajekozatlan vagyok, masok meg lajkolnak. Valahogy nekem nem megy a kepbol megallapitas. Persze csak ha nem titkos.[emoji56]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Ne ostorozd magad, csak a telefonod a béna! :)
 
Neha azert egy pici leirast tolhatnatok.Egyre jobban megerosodik bennem, hogy tajekozatlan vagyok, masok meg lajkolnak. Valahogy nekem nem megy a kepbol megallapitas. Persze csak ha nem titkos.emoji56.png

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
Szennyvíztisztító.:). Oldott oxigén, anaerob, anoxikus, oxikus zónák, finombuborékos légbevitel, baktériumok, ilyesmi:):):) Ugyanazok a bacik, mint az akvárium szűrőben(y)
 
Back
Oldal tetejére