• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Mivel csináltok reklámot? A puszta megjelenéssel (hogy a GA galéria nívós), vagy a YT csatornával?

Az Instán 20-50 ezer megtekintés van bejegyzésenként 70 ezer követővel.
A facet most nem nyomom ide, de gyakorlatilag aki nem találkozott még a fotókkal videókkal oda nincs bekötve a net :D
YouTube nyilvános stat is elérhető: https://socialblade.com/youtube/c/greenaquashop feliratkozókban már csak az ADA és a TGM van előttünk ebben a témában. Mindkettőnél többen nézik a videóinkat. Ahogy nézem ebben a hónapban 1 millió megtekintés körül vagyunk.
Flickr 18 milliónál jár.
stb stb...

Szóval az elmúlt években sikerült megszórni a világot pár ezer fotóval. Az utóbbi 1 évben meg a videókkal is.

A galéria egy hab a tortán, főleg, most hogy holnap végre elköszönünk az UG átoktól 😂
 
Sziasztok!
Évek óta rendelek Tőletek, legnagyobb megelégedéssel. Black friday alkalmából is szoktam hozatni ezt-azt.
Kinéztem egy nano lámpát még szombaton, (típust nem említenék), szomorúan látom, hogy ma már 8000Ft-tal kerül többe, mint a hétvégén.
Akkor, hogy is van ez? Lehet így már nem is lesz olyan akciós, sajnos.

Tomi leírta az okát. Sajnos ez nem rajtunk múlt. De nézd a pozitív oldalát, sokkal többet spórolsz így hogy drágább a lámpa. :)
 
Nem találom a weben a GA pólók közül azt, hogy "To know mother nature, is to...".
Én vagyok nagyon bamba (remélem), vagy tényleg nincs fent most a neten? :(
 
Nem találom a weben a GA pólók közül azt, hogy "To know mother nature, is to...".
Én vagyok nagyon bamba (remélem), vagy tényleg nincs fent most a neten? :(

Az ADA - jogosan - nem szeretné, ha nem ADA pólók ilyen szlogennel mennének.
Így ezt leginkább vendégeknek adjuk, vagy ha van még pár darab a boltban tudsz venni belőle.
Ha kifut a modell, valami más jön helyette. Weben sajnos nem lehet rendelni.
 
Az ADA - jogosan - nem szeretné, ha nem ADA pólók ilyen szlogennel mennének.
Így ezt leginkább vendégeknek adjuk, vagy ha van még pár darab a boltban tudsz venni belőle.
Ha kifut a modell, valami más jön helyette. Weben sajnos nem lehet rendelni.
Végülis érthető... :(
Köszi a választ! :)
 
Az ADA - jogosan - nem szeretné, ha nem ADA pólók ilyen szlogennel mennének.
Így ezt leginkább vendégeknek adjuk, vagy ha van még pár darab a boltban tudsz venni belőle.
Ha kifut a modell, valami más jön helyette. Weben sajnos nem lehet rendelni.
Vaskalapos hozzáállás, még mindig! Indirekt marketinggel 1999 óta (akkor veselkedtem neki a trenírozásuknak) nem tudtak megbarátkozni. 🤬
 
Egy apró észrevétel. Nagyon jó lett az új bolt, ezt már beszéltem Attilával.
Jó a hardscape építésre szánt szekrény, többször legóztam már rajta. Amin szerintem lehetne fejleszteni, pl a gyökerek tárolása. Nagy választék szokott lenni, de egyszerűen macerás a gyökerek kezelése a nagy ládában.
Érdemes lenne falipolcokat feltenni a ládák fölé és ha nem is minden gyökeret és követ egyenként kiállítani, de minél többet polcra helyezni. A kisebb redmoor-okból könnyű mazsolázni, de a nagyokat kiszedegetni már macerásabb.
Ugyanez a helyzet a kövekkel, az oké, hogy 2-3kg-os darabok ládában vannak, de a nagyobb 10-20kg-os darabokból minél többet a földre kéne elhelyezni. Persze nyilván ez több hely.
Csak egy észrevétel..
 
Egy apró észrevétel. Nagyon jó lett az új bolt, ezt már beszéltem Attilával.
Jó a hardscape építésre szánt szekrény, többször legóztam már rajta. Amin szerintem lehetne fejleszteni, pl a gyökerek tárolása. Nagy választék szokott lenni, de egyszerűen macerás a gyökerek kezelése a nagy ládában.
Érdemes lenne falipolcokat feltenni a ládák fölé és ha nem is minden gyökeret és követ egyenként kiállítani, de minél többet polcra helyezni. A kisebb redmoor-okból könnyű mazsolázni, de a nagyokat kiszedegetni már macerásabb.
Ugyanez a helyzet a kövekkel, az oké, hogy 2-3kg-os darabok ládában vannak, de a nagyobb 10-20kg-os darabokból minél többet a földre kéne elhelyezni. Persze nyilván ez több hely.
Csak egy észrevétel..
Egy aprócska lábjegyzet: így is nehezen tudok a hátsó részen közlekedni a rollátorommal, hát még ha köveket leraknának a földre. A két sor láda közé be sem tudok menni, így azokat meg sem tudom nézni.
Ennek ellenére, ha mégis szerettem volna "turizni", @ZaCK mindig segített, vagy akadt egy - akár tök ismeretlen hobbitárs -, aki kiguberálta nekem, ami kellett/tetszett.
 
Utoljára módosított:
Egy aprócska lábjegyzet: így is nehezen tudok a hátsó részen közlekedni a rollátorommal, hát még ha köveket leraknának a földre. A két sor láda közé be sem tudok menni, így azokat meg sem tudom nézni.
Ennek ellenére, ha mégis szerettem volna "turizni", @ZaCK mindig segített, vagy akadt egy - akár tök ismeretlen hobbitárs -, aki kiguberálta nekem.
Most is láttam nagyobb sziklát a földön, nyilván nem a ládák közé kéne rakni :)
 
Egy apró észrevétel. Nagyon jó lett az új bolt, ezt már beszéltem Attilával.
Jó a hardscape építésre szánt szekrény, többször legóztam már rajta. Amin szerintem lehetne fejleszteni, pl a gyökerek tárolása. Nagy választék szokott lenni, de egyszerűen macerás a gyökerek kezelése a nagy ládában.
Érdemes lenne falipolcokat feltenni a ládák fölé és ha nem is minden gyökeret és követ egyenként kiállítani, de minél többet polcra helyezni. A kisebb redmoor-okból könnyű mazsolázni, de a nagyokat kiszedegetni már macerásabb.
Ugyanez a helyzet a kövekkel, az oké, hogy 2-3kg-os darabok ládában vannak, de a nagyobb 10-20kg-os darabokból minél többet a földre kéne elhelyezni. Persze nyilván ez több hely.
Csak egy észrevétel..
A polcos ötlet már bennünk is megfogalmazódott és szerepel is a tervek között.Súlyosabb kövek pedig ha akadnak,azok kint szoktak helyet foglalni,de most is látok több nagyobb darabot. :)
 
Sziasztok!

Az ADA DOOA Stream Pipe ARC P-2 üveg kifolyó szerintetek jól használható egy 60*40*40-es akváriumban? :)
Nagyon tetszik a formája. Van már tapasztalat a termékkel kapcsolatban?

köszönöm szépen
 
Sziasztok!

Az ADA DOOA Stream Pipe ARC P-2 üveg kifolyó szerintetek jól használható egy 60*40*40-es akváriumban? :)
Nagyon tetszik a formája. Van már tapasztalat a termékkel kapcsolatban?

köszönöm szépen

Jó lehet igen. Egy normál lily jobban "terít", de egy nagyon szép üveg és viszonylag észrevétlen.
 
Back
Oldal tetejére