• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Hogy volt, hogy lesz a Black Friday csak az online rendelősöknek, Vagy csak aki bemegy személyesen az online vásárlásnál nem? Volt valami különbség de nem emlékszem.
 
A boltban ezen a napon hogy értesülök az akciókról. Át lesznek árazva a polcon? Vagy csak akkor tudom meg amikor beütik?

Az akció előtt leírjuk majd milyen gyártói kedvezmények vannak és ez alapján lehet kalkulálni a boltban.
Értelemszerűen nem tudunk több ezer terméket átcimkézni egy 7 órás bolti nyitvatartásra.

Fontos tudni, hogy a bolt és a net két külön életet él ilyenkor. A netes feldolgozások a forgalom miatt lassabban történnek majd (azért készülünk rá). Tehát aki személyesre rendel csak értesítés után tud érte jönni, ami lehet nem péntek lesz.
Aki a boltban vásárol az adott készlet és a netes kedvezmények alapján tud válogatni. Nem a teljes kínálatra van kedvezmény. Gyártói kedvezmények lesznek és bizonyos termékek nem szerepelnek majd az akcióban.

Idén is erős napra számítunk a neten és a boltban is. Ezért türelmet kérünk mindkét helyen mindenkitől.
 
Idén is erős napra számítunk a neten és a boltban is. Ezért türelmet kérünk mindkét helyen mindenkitől.
Nektek meg előre is köszi és kitartást! :coffee:
Ha valamilyen akciós termékből többet szeretnénk venni, az elérhető készletet látjuk majd netes rendelésnél, vagy az ilyet inkább személyesen? Esetleg érdemes (vagy lehet egyáltalán?) holnap/holnapután telefonon érdeklődni? :)
 
Sziasztok!
Évek óta rendelek Tőletek, legnagyobb megelégedéssel. Black friday alkalmából is szoktam hozatni ezt-azt.
Kinéztem egy nano lámpát még szombaton, (típust nem említenék), szomorúan látom, hogy ma már 8000Ft-tal kerül többe, mint a hétvégén.
Akkor, hogy is van ez? Lehet így már nem is lesz olyan akciós, sajnos.
 
szomorúan látom, hogy ma már 8000Ft-tal kerül többe, mint a hétvégén.

Melyikről van szó? Sajna a f*s forint miatt folyamatos áremelésre kényszerülünk. Még mindig vannak olyan gyártók ahol a következő napokban hetekben várható emelés.
Az importoknál általában a vámolás után aktualizáljuk az árakat. Ami függ az aktuális USD/EUR/YEN triumvirátustól. Aktualizálva a végleges szállítási stb árakkal.
 
Sziasztok!
Évek óta rendelek Tőletek, legnagyobb megelégedéssel. Black friday alkalmából is szoktam hozatni ezt-azt.
Kinéztem egy nano lámpát még szombaton, (típust nem említenék), szomorúan látom, hogy ma már 8000Ft-tal kerül többe, mint a hétvégén.
Akkor, hogy is van ez? Lehet így már nem is lesz olyan akciós, sajnos.
Feltételezem az Ody LED lámpáról van szó, nem az akciós nap miatt lett felárazva, hanem drágább lett sajnos. Hozzáteszem, így is nevetségesen olcsó ahhoz képest, amit nyújt, meg amennyibe bármilyen normális LED megoldás kerül.
 
Back
Oldal tetejére