• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Arohamsisakoséletbe!
Az új pontfelhasználás nagy kiszúrás, szóval baromira nemtecc. 🤬
Mondjuk van 10k pontom, de épp csak egy új difire és némi növénytápra van szükségem, akkor mind a 10k pontomat "elvesztem".

@viktorlantos meglehet, hogy az első visszajelző vagyok, de egy idő után jó lenne újragondolni a dolgot. Már csupán a vékonyabb pénztárcájú vevők miatt is. Hosszútávon ez vevővesztéssel is jár(hat). Adja Isten, hogy tévedjek.
 
Mondjuk van 10k pontom, de épp csak egy új difire és némi növénytápra van szükségem, akkor mind a 10k pontomat "elvesztem".

Ezt hogy? Csak a vásárlás értékét vonja le, többet nem.

Annyi változott, hogy nem tudsz tetszőlegesen felhasználni. Ha felhasználsz pontot annyit von le amennyibe a vásárlás kerül.

Ha van valami konkrét amire nézzek rá pls küld el nekem üziben és tesztelem.
 
Ezt hogy? Csak a vásárlás értékét vonja le, többet nem.

Annyi változott, hogy nem tudsz tetszőlegesen felhasználni. Ha felhasználsz pontot annyit von le amennyibe a vásárlás kerül.

Ha van valami konkrét amire nézzek rá pls küld el nekem üziben és tesztelem.

Nem, mert 1 méter CO csövet tettem be, és az összes pontot levonta. Úgy tűnik, hogy a fuvardíjból is, ami nem túl jó.
Mindjárt küldöm a screen shot-ot.
 
Sziasztok
Kérhetnék egy kis segitséget, kB 20l nano akváriumba lehet használni az ADA DOOA Stream Pipe ARC P-2 üveg kifolyó - 13mm
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nem, mert 1 méter CO csövet tettem be, és az összes pontot levonta. Úgy tűnik, hogy a fuvardíjból is, ami nem túl jó.
Mindjárt küldöm a screen shot-ot.

Közben írtam privátban. Ez rendben van. A pontokat a teljes vételárból vonja le, nem csak a termékek árából.
 
Az új Aquario Difi kb mikorra várható? (Amit Jurijs hajtogatott a videóban :) )

Most? :)

 
Most? :)

Ugye ez tegnap vagy ma került ki? Ha jól rémlik tegnapelőtt kerestem rá és akkor nem láttam, ennyire vakegér nem lehetek :D :D
 
Back
Oldal tetejére