• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

Holnap lehet befutnék hozzátok. A kérdésem az lenne, hogy bolti vásárlás esetén tudtok jóváírni pontokat vagy továbbra is a régi felállás van, miszerint csak online vásárlás esetén van erre lehetőség?
 
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis infót, arról, hogy milyen eleséget kapnak nálatok a Galaxy Razbórák a boltban(pénztár oldalsó bejáratánál lévő akváriumban)
Eszméletlen milyen gyönyörű színekben pompáztak. Szeretném az itthoniakat is kicsit felturbózni :)

köszi
 
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a Twinstar 900SP-hez dimmer, és/vagy vezérlő rendelhető e?
Előre is köszi a választ.
 
Szia Dani @inadsz. Vettem ma nalatok egy kh tesztet. Azt irja, hogy a folyadeknak kekrol sargara kell valtania. Ez a folyadek, miutan kibontottam eleve sarga....
 
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis infót, arról, hogy milyen eleséget kapnak nálatok a Galaxy Razbórák a boltban(pénztár oldalsó bejáratánál lévő akváriumban)
Eszméletlen milyen gyönyörű színekben pompáztak. Szeretném az itthoniakat is kicsit felturbózni :)

köszi

Szia!
Minden nap ezt kapják morzsolva:
https://greenaqua.hu/hu/dennerle-complete-gourmet-menu-gran-200ml.html
Ha néha nem figyelek rá, @Nigro apánk egy kis fagyi cyclopsal szokott még kedveskedni nekik.
 
Srácok nagy gondolom van. A YouTube csatornán az utolsó videó hogyan építsünk verseny akváriumot, miért csak az eleje magyar feliratos? 🤣🐠 Már majdnem megesz a a fene hogy nem tudtam végignézni 😱😱😱😱😱
 
Back
Oldal tetejére