• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Remélem jó helyen kérdezek.
Sügeres akváriumba szemezgetek ezzel a porlasztóval.
Az lenne a kérdésem, hogy egy "mezei" levegő pumpa át bírja fújni vagy egy komolyabb pumpát igényel?
Van erről valami tapasztalat?
Köszi a választ!🙂

simán
 
Sziasztok,

Ez lehet, hogy off. De épp azon gondolkoztam, hogy a sor bomba avához a galériában lehet tök jó lenne egy egy két oldalas brossura, amit alátogatók elvihetnének magukkal. Specifikációkkal tech, hardscape és növényoldalról. Plusz egy kis sztori és építésről pár kép. Esetleg árakkal, hogy a látogatók mikor beleszerelmesednek valamelyik akvába és esetleg hasonlót szeretnének elérni lenne egy kis útmutatójuk.

Csak egy ötlet.

Üdv,
Norbi
 
Sziasztok,

Ez lehet, hogy off. De épp azon gondolkoztam, hogy a sor bomba avához a galériában lehet tök jó lenne egy egy két oldalas brossura, amit alátogatók elvihetnének magukkal. Specifikációkkal tech, hardscape és növényoldalról. Plusz egy kis sztori és építésről pár kép. Esetleg árakkal, hogy a látogatók mikor beleszerelmesednek valamelyik akvába és esetleg hasonlót szeretnének elérni lenne egy kis útmutatójuk.

Csak egy ötlet.

Üdv,
Norbi
Sokszor felmerult már a dolog. Az egyik gond hogy az akváriumok állandóan változnak. Nem csak az atepitesekre gondolok, de sokszor kerülnek be pl új növények. A másik, hogy nem találtunk meg olyan megoldást rá, ami látványban nem rontana a galérián.
 
A honlapon, a "Rólunk" fülön még mindig a régi helyről készült képek vannak. Ez önmagában nem baj, hiszen az is gyönyörű volt, de talán érdemes lenne frissíteni. Vagy ez direkt maradt úgy?
 
Sokszor felmerult már a dolog. Az egyik gond hogy az akváriumok állandóan változnak. Nem csak az atepitesekre gondolok, de sokszor kerülnek be pl új növények. A másik, hogy nem találtunk meg olyan megoldást rá, ami látványban nem rontana a galérián.
Erre lehetne egy alternatív megoldás egy szépen meg tervezett webes megoldás is. Az eredmény talán még jobb is és jól arhiválható.
 
A boltban megoldjuk ha bejossz, van 1-2 tartalék nekünk is, de a neten nincs fent.
Azt hiszem áramlásszabalyzo néven kaphato.
 
A boltban megoldjuk ha bejossz, van 1-2 tartalék nekünk is, de a neten nincs fent.
Azt hiszem áramlásszabalyzo néven kaphato.

Köszi,
úgy is lógok nektek egy dimmerrel, valahogy megoldom!
Minden esetre légyszi tegyetek nekem egy ilyet félre ha lehet ilyet kérni!
Köszönöm még egyszer!
 
Köszi,
úgy is lógok nektek egy dimmerrel, valahogy megoldom!
Minden esetre légyszi tegyetek nekem egy ilyet félre ha lehet ilyet kérni!
Köszönöm még egyszer!
Én holnap hazafelé be tudok ugrani érte és elhozom neked. Az opti kocka már nálam, mindkettőt eljuttatja hozzád Henrik. Na?
 
Sziasztok ! Van egy Sera flore active 500 as külső reaktorom. S azt szeretném kérdezni , hogy van e hozzá forgó lapát alkatrész ?
A enyém elkopot 😔 5 évig birta .20191008_130449.jpg20191008_130458.jpg
Pontosan erről lenne szó.
Előre is köszi.
 
Back
Oldal tetejére