• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Ti nem féltek attól, hogy idén elmarad a BF? Nem a program/akció, hanem, hogy csütörtök után egyből szombat jön majd... :O Én napok óta nyugtalanul alszok emiatt. :D

Amùgy nehéz feldolgozni ha kimarad az életedből egy két naptári nap!
Ugy ahogy mondod 28 után 30 jön!
[emoji12][emoji550]
 
Sziasztok,

Láttam az ADA weboldalán, hogy az idei IAPLC booklet November 10.-én jött ki. Nálatok ebből lesz vásárolható a boltban? Nagyon szeretném a polcomon tudni, de sajnos se az ő oldalukról nem vásárolható meg egyelőre.

Üdv,
Norbi
 
Sziasztok,

Láttam az ADA weboldalán, hogy az idei IAPLC booklet November 10.-én jött ki. Nálatok ebből lesz vásárolható a boltban? Nagyon szeretném a polcomon tudni, de sajnos se az ő oldalukról nem vásárolható meg egyelőre.

Üdv,
Norbi
Én még a tavalyit is várom :LOL::LOL::LOL:
 
Sziasztok,

Láttam az ADA weboldalán, hogy az idei IAPLC booklet November 10.-én jött ki. Nálatok ebből lesz vásárolható a boltban? Nagyon szeretném a polcomon tudni, de sajnos se az ő oldalukról nem vásárolható meg egyelőre.

Üdv,
Norbi

A beszerzés miatt valószínűleg nem. Nem lehet normálisan behozni. Ha meg repcsin hozzuk 10 ezer alatt nem áll meg.
 
A likeom inkább egy oriási nagy [emoji24][emoji24][emoji24]
Nekem mondjuk beleférne de érthető, hogy üzlet szempontból nektek nem éri meg. Tudsz bármilyen módot a beszerzésre egy normál halandó számára? Like me... [emoji28] @viktorlantos
 
A likeom inkább egy oriási nagy [emoji24][emoji24][emoji24]
Nekem mondjuk beleférne de érthető, hogy üzlet szempontból nektek nem éri meg. Tudsz bármilyen módot a beszerzésre egy normál halandó számára? Like me... [emoji28] @viktorlantos

Kicsit csapda a dolog. Ha a Japán oldalról nem lehet rendelni, akkor max a Német beszerzési forrás marad.
25-50-es pakkokban lehet kintről rendelni. Ha van még ennyi ember, akkor be lehet hozni akár légivel is.
 
Kicsit csapda a dolog. Ha a Japán oldalról nem lehet rendelni, akkor max a Német beszerzési forrás marad.
25-50-es pakkokban lehet kintről rendelni. Ha van még ennyi ember, akkor be lehet hozni akár légivel is.
Maradok nyitott szemmel akkor. De örülök, hogy múltkor megmutattad. Elég jó kis polc díszítő azért [emoji57]
 
Back
Oldal tetejére