• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Dragon Island (240l)

Jó helyre került a Blxya úgy látom. Kiváncsi vagyok milyen lesz ha beindul. Majd dobjál fotót.😊
bízom benne én is, hogy jó helyre kerültek… dennerle tápgolyókkal jól megküldött amazonia talajba lettek ültetve, 120 tds-ig visszasózott lágyvízben, co2, napi 9 óra jó erős világítás és apt zero mellett remélem, hogy hamar ki is virágzanak majd… 😂😂
 
bízom benne én is, hogy jó helyre kerültek… dennerle tápgolyókkal jól megküldött amazonia talajba lettek ültetve, 120 tds-ig visszasózott lágyvízben, co2, napi 9 óra jó erős világítás és apt zero mellett remélem, hogy hamar ki is virágzanak majd… 😂
Nálam 13 NK-s csapvíz van szóval biztos élik majd!
 
Az ecsetalga miatt nem irigyellek, az valóban elég elkeserítő látványt nyújt, de ez a montecarlo tenger talán kárpótlás mindenért.😍
A homokkal eddig sokaknak meggyűlt már a baja. Örökké koszos, algás, cianóbölcső. Ez sokkal királyabb látvány így.👍🏻
Tényleg klassz ez a szűrű tengerfenék, kíváncsi vagyok a halak ürülékét hogyan takarítod. Van valami módszer erre? Kezdő vagyok, nézd el ha olyat kérdezek ami számodra evidens. Köszönöm.
 
szia Bubu!
vannak, akik rendszeresen talajporszívóznak, én nem szoktam.
talán ennek is köszönhető ez a klassz szűrű tengerfenék, ami akvárium bontásnál előkerült… 😊
üdv a fórumon, sok sikert a hobbihoz!
Természetben sem porszivózzák ki az ürüléket, viszont ott vannak áramlatok, és jóval nagyobb a víztömeg is.. tehát ha jól értem hagyod, hogy természetes trágyaként a növény hal körforgás működjön akár egy aquapóniás rendszerben? Nem is rossz ötlet...
 
Back
Oldal tetejére