• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY Nagypatronos CO2 rendszer

Igen, néztem, csak valamiért azt gondoltam, hogy ha 14k-ért is hozzá lehet jutni az ebayen, akkor nem fizetnék érte 34k-t. Lehet, hogy rosszul gondoltam :D

Ha működik akkor semmi gond, de ha gubanc van akkor az fentebbi linkeltek az olcsóbbak, mivel azt rögtön cserélik, levásárolhatod másik típust kérsz stb...
 
Tomi!

Ebben abszolút igazad van, de ez így karácsony után (3 gyerek ajándékai) akkora érvágás a büdzsémnek, hogy kénytelen vagyok reszkírozni.
Ha mondjuk a fiúk akcióznának... ;)

Kriszko!

Miért is? Szólok, ha tudom miért. :)

Kinéztem egy buborékszámlálós komplett szettet mágnesszeleppel. Ő lesz az.
 
Tomi!

Ebben abszolút igazad van, de ez így karácsony után (3 gyerek ajándékai) akkora érvágás a büdzsémnek, hogy kénytelen vagyok reszkírozni.
Ha mondjuk a fiúk akcióznának... ;)

Kriszko!

Miért is? Szólok, ha tudom miért. :)

Kinéztem egy buborékszámlálós komplett szettet mágnesszeleppel. Ő lesz az.
Mert én is gondolkozom egy ilyenben, s ha együtt, többen rendelnénk jobban kijönnénk:)
Melyiket nézted ki?
 
Ha jól látom, az csak bele van csavarva. Így olcsóbban jön ki, mintha vennék mellé egyet, de szólj ha rosszul látom.
 
Ha jól látom, az csak bele van csavarva. Így olcsóbban jön ki, mintha vennék mellé egyet, de szólj ha rosszul látom.
Jól látod.
De ennek a hálózati csatlakozója kompatibilis az ittenivel?
 
Olyan a mágnesszelep, hogy 110v/60Hz és 230v/50Hz is műkszik.
Nem kell átalakító, vagy levágod a dugaszt és teszel fel egy EU szabványost vagy cseréled vezetékestől (én cseréltem vezetékestől a mágnesszelepemen ami ugyanilyennel jött).
 
Ez milyen szupi ~3100Ft

$(KGrHqZ,!pIFCDC)PbTfBQw!tL(WBQ~~60_12.JPG
$T2eC16Z,!zcE9s4g3Im3BQw!tRNHvg~~60_12.JPG
 
Back
Oldal tetejére