• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

DIY Nagypatronos CO2 rendszer

itt a forumon olvasgattam azt hiszem az árakat, de lehet valami blogban az akvaristán. már nem emlékszem. az meg tényleg a szerencséről függ mennyibe kerül :D
 
Szeretnék kérni elérhetőséget olyan esztergályoshoz, aki le tudja gyártani a közdarabot. Írjátok meg kérlek az árat is, amennyiért megcsinálja. Köszönöm!
Annamari
 
Szia Annamari!
Én mielőtt esztergályoshoz mennék, megérdeklődném a helyedben egy pneumatikai cégnél. Én sokféle közdarabot vettem már náluk a cég neve: INNOFLUID Kft. és a Kőbányai úton van a telephelye. Az elérhetőségük gyanánt meg Google kereső;).
 
Szia Annamari!
Én mielőtt esztergályoshoz mennék, megérdeklődném a helyedben egy pneumatikai cégnél. Én sokféle közdarabot vettem már náluk a cég neve: INNOFLUID Kft. és a Kőbányai úton van a telephelye. Az elérhetőségük gyanánt meg Google kereső;).

Szia!
Köszi, felhívom őket holnap.
Annamari
 
Sziasztok! A 150grammos Liss patronból a hosszú, vagy a rövidebb menetes kell? Vagy csak nekem tesznek fel ilyen keresztkérdéseket a Liss boltban?:confused:
Esztergályoshoz még nem kaptam elérhetőséget, úgyhogy ha valaki olvassa ezt, aki tud, az lécci lécci írja meg.:happy:
 
Annamari,így néz ki egyébként.Ne kérdezz továbbit,mert egy aukciós oldalon találtam.Szerintem onnan nem éri meg.
Azért talán segít valamit,hogy néz ki.

17940619_300c28300fa6c8f20cde60a8ba33366e_m.jpg
17940621_a1c89cbe0c938ebdbae1798e72f90907_m.jpg

17940623_a691c4c9054f33f015cc7d321020cd85_m.jpg
 
Annamari,így néz ki egyébként.Ne kérdezz továbbit,mert egy aukciós oldalon találtam.Szerintem onnan nem éri meg.
Azért talán segít valamit,hogy néz ki.

Szia Mária!
Köszönöm, talán a kép segít. Jövő héten - ha addig nem kapok elérhetőséget valakitől - elviszem egy közeli esztergályoshoz, hátha meg tudja csinálni.
Láttam én is az aukciós oldalon, szerintem sem éri meg annyiért.

Annamari
 
Sziasztok! Ma jött meg az up a148-as reduktorom kerek 5000Ft -ér Kínából:D. Kellékek amit én néztem:
-diffúzor
-buborékszámláló
-drop checker
-co2 cső? (Van itthon ezzel megegyező csövem, de az nem kifejezetten co2-höz van, ezt használhatom, vagy ink. ne?)
mágnesszelepet egyenlőre nem tervezek.
-260g os patron a spar-bol :D

Szükséges még valami ezek mellett a rendszerhez? köszi
 
Valaki akinek van tapasztalata az "UP CO2 PLANT AQUARIUM SIMPLE REGULATOR MANOMETER A148" -ról, pár szót tudna a működéséről írni ? Mennyire megbízható stb :) Előre is köszönöm
 
Esetleg ha valaki próbálta ezt a reduktort 5kg-os palackkal összehozni, erről is írhatna pár szösszenetet :) Kösziii
 
Esetleg ha valaki próbálta ezt a reduktort 5kg-os palackkal összehozni, erről is írhatna pár szösszenetet :) Kösziii
Szia! ma bontottam ki az enyémet, ami tegnap érkezett. Most megyek a spárba palackot venni :D igaz nem 5kg-osat de ha érdekel töltök majd fel néhány képet :)
 
Szia! ma bontottam ki az enyémet, ami tegnap érkezett. Most megyek a spárba palackot venni :D igaz nem 5kg-osat de ha érdekel töltök majd fel néhány képet :)

Én arra vagyok kíváncsi, hogy tudod-e majd használni csak simán a reduktorral a spáros palackot vagy kell csináltatnod egy közdarabot :)
 
Nincs még ilyen irányú tapasztalatom, de szerintem tuti kell közdarab.
 
Na srácok, most értem haza, szépen kihámoztam a palackot, és csavarnám egybe.. nemjó na mondom biztos bal menetes.. csavarom így se jó.. nézem; akkor esett le hogy az egyiknek kocka alakú a menete, a másiknak sokkal kisebb és normális(reduktor) :mad::mad: persze az esztergályos ismerősöm nem dolgozik hétvégén.. agyam eldobom :D
 
Na srácok, most értem haza, szépen kihámoztam a palackot, és csavarnám egybe.. nemjó na mondom biztos bal menetes.. csavarom így se jó.. nézem; akkor esett le hogy az egyiknek kocka alakú a menete, a másiknak sokkal kisebb és normális(reduktor) :mad::mad: persze az esztergályos ismerősöm nem dolgozik hétvégén.. agyam eldobom :D

20130222_135909_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20130222_135924_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Na srácok, most értem haza, szépen kihámoztam a palackot, és csavarnám egybe.. nemjó na mondom biztos bal menetes.. csavarom így se jó.. nézem; akkor esett le hogy az egyiknek kocka alakú a menete, a másiknak sokkal kisebb és normális(reduktor) :mad::mad: persze az esztergályos ismerősöm nem dolgozik hétvégén.. agyam eldobom :D
De miért gondoltátok hogy jó lesz hozzá?
 
Back
Oldal tetejére