• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Discus pond

Pontosan... Nálam is itt vannak már szerintem 3 hónapja vagy több... egy darab nem hullott el belőlük, de nem is etetek vörös szúnyoggal, se tubival.. Tanultam a régi hibákból..
Kivételesen egynek van egy kis uszonybaja, de úgy néz ki lassan, lassan múlóban van az is..
 
Pontosan... Nálam is itt vannak már szerintem 3 hónapja vagy több... egy darab nem hullott el belőlük, de nem is etetek vörös szúnyoggal, se tubival.. Tanultam a régi hibákból..
Kivételesen egynek van egy kis uszonybaja, de úgy néz ki lassan, lassan múlóban van az is..
Szia! A diszkoszoknak mi a legjobb kaja?
Én hol száraz tápot adok nekik, hol fagyasztott rákot de nálam esznek fagyasztott vörös szúnyoglárvát is, de még egynek sem volt semmi baja!
 
Szia.
Az enyémeknek a kedvence az Artemia.
Az a mindenük..:)) Persze megesznek sok mást is.

Az, hogy nem lett bajuk még annak csak örülhetsz.. Nem mindenki ilyen szerencsés.. Én nem egy, nem két garnitúrával etettem már vörös szúnyogot.. És lett is baj mindig.. Mióta tudatosabban etetem őket esznek mindig mint a sáska egytől egyig..
 
A Nánditól (tenyésztő) vettem fagyasztott kaját. Tartalmaz vitamint, legalább 25% spirulinát, marha és pulykaszívet,...stb. Amit még kapnak, száraz granulátum (Zsozsi spirulinás mixe) egyszerűen imádják, meg tegnap kaptak először tonhalat, de azt egyenlőre még nem komálják.
 
A Nánditól (tenyésztő) vettem fagyasztott kaját. Tartalmaz vitamint, legalább 25% spirulinát, marha és pulykaszívet,...stb. Amit még kapnak, száraz granulátum (Zsozsi spirulinás mixe) egyszerűen imádják, meg tegnap kaptak először tonhalat, de azt egyenlőre még nem komálják.
Személyesen vetted tőle vagy postázta?
Nekem azt is ajánlotta az akitől vettem, hogy daráljak le egy marhaszivet kétszer-háromszor, keverjek bele lemezes tápot és fagyasszam le és úgy adagolhatom!Nekem 12 kis diszkoszom van, ilyen-olyan, majd idővel tervezek egy külön medencét a számukra, de egyenlőre a vegyesben úszkálnak.
 
Személyesen vetted tőle vagy postázta?
Nekem azt is ajánlotta az akitől vettem, hogy daráljak le egy marhaszivet kétszer-háromszor, keverjek bele lemezes tápot és fagyasszam le és úgy adagolhatom!Nekem 12 kis diszkoszom van, ilyen-olyan, majd idővel tervezek egy külön medencét a számukra, de egyenlőre a vegyesben úszkálnak.

Mikor vettem a halakat, kértem tőle két tábla fagyasztottat. Elég fél évre legalább. De a net tele van videókkal, hogy ki milyen mixet szokott keverni nekik. Ami majdnem minden videóban szerepel: vitamin, szív, halhús, lemezes, fokhagyma aroma vagy só, spirulina vagy spenót és esetleg rákhús.
Én is most kezdtem másodszor a tartásukat, de most van igazán nagy helyük. ;)
 
Mikor vettem a halakat, kértem tőle két tábla fagyasztottat. Elég fél évre legalább. De a net tele van videókkal, hogy ki milyen mixet szokott keverni nekik. Ami majdnem minden videóban szerepel: vitamin, szív, halhús, lemezes, fokhagyma aroma vagy só, spirulina vagy spenót és esetleg rákhús.
Én is most kezdtem másodszor a tartásukat, de most van igazán nagy helyük. ;)
nekem egy 120*50*50-esben vannak, de a legtöbbjük 20 ft-os méretű, kettő egy kicsit nagyobb. Jelenleg egy növényesben úszkálnak, de látszólag jól elvannak! 5 kb 3 hónapja, a többi egy hete érkezett tenyésztőtől.
 
Mikor vettem a halakat, kértem tőle két tábla fagyasztottat. Elég fél évre legalább. De a net tele van videókkal, hogy ki milyen mixet szokott keverni nekik. Ami majdnem minden videóban szerepel: vitamin, szív, halhús, lemezes, fokhagyma aroma vagy só, spirulina vagy spenót és esetleg rákhús.
Én is most kezdtem másodszor a tartásukat, de most van igazán nagy helyük. ;)
Hogy keressem a kajakészítést?
 
Back
Oldal tetejére