• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Ehhez az akvahoz is elkeszult a reaktor tokkal vonoval 16/22-es csovezeshez. Az elso reaktornal nem lattam szukseget a masodik o gyurunek, igy itt mar csak szimpla tomitest kapott. Egy kis fejlesztes is tortent, hogy hosszabb legyen az elettertam, a sajat anyagbol esztergalt csonk helyett preselt inox lett. Ez igy orokos..
Lassan nevet is kell adjak neki..
Gyukker Medic 😜
781787817978180
 
Nagyon jo kis jbl cseppteszt akciok vannak, vettem is ammoniat, co2-t, igy teljes a keszlet. Valamint nehany utantoltot.. meg egy ollot is 😊
Mertem is, ammonia 0.05, co2 10mg/l, ph 6.8, kh 5. A bibiszamon emeltem 90-rol 110bubi/ percre, azt holnap meglatjuk.. A reaktorba csak tettem egy porlasztot, mert emelt bubiszammal mar valamennyi gaz felhalmozodott. Porlasztoval jonak tunik.
78299
 
Utoljára módosított:
Alakul... elkeszult a fejtomites feszek, a felso karimat "rejtett" hegesztessel rogzitettem. Kulonosebb energiat nem fektettem az eltuntetesere, mert oda kerulnek a bekazarak, nem fog belole latszodni semmi. Meg azt nem tudom, hogy az eredetileg alulra tervezett cso csonkkal mi legyen. Valoszinu a szuro belsejebe fogom epiteni, hogy kivulrol ne ektelenkedjen rajta semmi.
IMG-7fb4f8ab570a8343c317a4909dcfb1d8-V.jpg
 
A szuro projekt all, az akvak nomad uzemmodban ketyegnek. Az egyik nap meg femet forgacsoltam, nem egesz egy nappal kesobb tul vagyok egy vakbel muteten, labadozok. 😬😬😬
 

Attachments

  • 20190731_100230.jpg
    20190731_100230.jpg
    114 KB · Megtekintések: 60
Back
Oldal tetejére