• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Derült égből....
Jobbulást, hogy mielőbb visszatérhess a projekthez!
Jajjj! Jobbulast Neked! 😘
Jobbulást és mielőbbi felépülést! 🙂
Jobbulást. :)
Koszonom, aranyosak vagytok! Mar egesz jol erzem maga, azt leszamitva, hogy farkas ehes vagyok.
Igen, ez derult egbol jott.. szerdan reggel bejottem hasgorccsel kivizsgalasra, 2 ora mulva toltak a mutobe..😭 fel sem tudtam fogni, de talan jobb is igy.
A szurohoz rendelem az alkatreszeket, mire haza megyek meglesz hozza szinte minden, csak ossze kell rakni. Remelem nem leszek letiltva minden munkarol...😵
 
A szuro projekt all, az akvak nomad uzemmodban ketyegnek. Az egyik nap meg femet forgacsoltam, nem egesz egy nappal kesobb tul vagyok egy vakbel muteten, labadozok. 😬😬😬
Mielőbbi felépülést kívánok!
Egy hét és kutyabajod feltéve, hogy nem hasfal átvágással műtöttek...
 
de hát ez nem is a lábad, hanem a kezed! :D🤪
Jobbulást! Nem állhat sokáig a Gyukk®-gyár. ;)
Mielőbbi felépülést kívánok!
Egy hét és kutyabajod feltéve, hogy nem hasfal átvágással műtöttek...
Nem bizony, en mar indulnek haza 😁 .. fejben ketyeg a gyartas.. tovabbi ket szurohoz rendeltem anyagot, igy lehet piacra is jutni fog belole.
Laporoszkopos volt, 3lyukat ejtettek.. ebredes utan egy oraval mar seta volt. Hetvegen mehetek haza, ha minden igy halad..😋
 
A szuro projekt all, az akvak nomad uzemmodban ketyegnek. Az egyik nap meg femet forgacsoltam, nem egesz egy nappal kesobb tul vagyok egy vakbel muteten, labadozok. 😬😬😬

Látod-látod, milyen veszélyes üzem az a fém forgácsolás - hasgörcsöt, vakbélgyulladást okoz! 😜 Viszont mostantól immunis leszel, bátran forgácsolhatsz! 🤣
Gyógyulj meg mihamarabb! Btw - attól, hogy laparoscoppal csinálták, még lábadozás a lábadozás, csak óvatosan!
 
Utoljára módosított:
Zökkenőmentes felépülést! ✌
Csatlakozom, jobbulást!
Látod-látod, milyen veszélyes üzem az a fém forgácsolás - hasgörcsöt, vakbélgyuladást okoz! 😜 Viszont mostantól immunis leszel, bátran forgácsolhatsz! 🤣
Gyógyulj meg mihamarabb! Btw - attól, hogy laparoscoppal csinálták, még lábadozás a lábadozás, csak óvatosan!
Épülj fel mihamarabb!
Koszonom szepen a kedves szavakat!
Igen, azzal vigasztaltak, hogy ilyen problemam tobbet nem lesz😜. A felepulesi idot nehez lesz betartani, ahogy ismerem magam.. kenytelen leszek atvaltani irodai munkara..😇
 
Akar milyen szurot valasztasz nem szukseges falra, vagy szekreny belselyere rogzitened, nyugodtan uzemelhet ugy is. A szuro poharas valtozat megall magatol is. ;)
Ezek szerint még mindig nem üzemelted be a sajátodat. :D A lábadozási idő tökéletes alkalom erre (persze csak odafigyelve és mértékkel), legalább az 5 kilométerről cipelést is elfelejtheted. ;)
 
Ezek szerint még mindig nem üzemelted be a sajátodat. :D A lábadozási idő tökéletes alkalom erre (persze csak odafigyelve és mértékkel), legalább az 5 kilométerről cipelést is elfelejtheted. ;)
Odaig mar eljutottam, hogy felfurtam a falra, es keritettem egy 50literes hordot... jo munkahoz ido kell😜
Valamit mindig talalok, ami miatt hatterbe kerul a ro keszulek..o_O
 
Ez az akva eleg nehezen akarja osszeszedni magat. Igaz nem is forditok ra elegedo energiat. Ugy vagyok vele, amint lesz idom kap egy uj berendezest. Valoszinu vasfas berendrzest. Addig elketyeg, hogy ne alljon uresen..
Az inox szuro is lassan halad..
IMG-6295b07d4ca0b94605ae33b86075932d-V.jpgIMG-a2e5498a18ff2a18235afd1fe523e613-V.jpgIMG-ec81f0948d1be8ccf592b39bc3b86dd1-V.jpgIMG-fde81beb6662b8035ceb7208ed654c46-V.jpg
 
Ez az akva eleg nehezen akarja osszeszedni magat. Igaz nem is forditok ra elegedo energiat. Ugy vagyok vele, amint lesz idom kap egy uj berendezest. Valoszinu vasfas berendrzest. Addig elketyeg, hogy ne alljon uresen..
Az inox szuro is lassan halad..
View attachment 79722View attachment 79723View attachment 79724View attachment 79725

Ez a szuro nagyon mutatos tudnal mereteket es tobb kepet kuldeni uzenetben nalam os mar eleh regota tervben van csak meg nem indultam neki :) ;)
 
Back
Oldal tetejére