• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Derült égből akvárium!

Koszonom! A lavako rakas ele tervezek alterna minit, vagy crypto flamingot, vagy crypto albida brownt. Csupan a szin miatt, aztan majd meglatjuk hogy fog mutatni. Bar a cryptokkal nem nagyon boldogulok.
A C. albida brown inkább barna, és nem érvényesülne, ill. nem dobná fel az összképet. Inkább flamingót ajánlom, mert - igaz, saját tapasztalatom - a reinecki mini hisztis.
 
Holnap vizcsere, ma osszeszedem az algakat. Jol gondolom, hogy ez fonalalga (1. foto).? Nincs sok belole, inkabb itt is a vedettebb helyeken van tobb aggancsalga, vagy mi.. az "aggancsrol" az alga topikban tettem fotot..
Itt nincs ecset szerencsere...
A mc meg nem tert eszhez a nyirastol, lehet tulzasba estem, nagyon rovidre vagtam. A microsorum es a pogostemon nagyon jol erzi magat..
77389773907739177392
 
Tetszik az akváriumod, valami hasonlót akarok össze ütni én is. :D jövő héten talán megjönnek a kavicsaim.
 
Tetszik az akváriumod, valami hasonlót akarok össze ütni én is. :D jövő héten talán megjönnek a kavicsaim.
Koszike!
Akkor hajra! A novenyesitest jobban gondold at mint en, mert a scape-bol nem sok minden fog latszodni..;)
 
Nagy szuret elott allok.. lassan elfogy a hely az akvaban. A monte carlo-t is ujra kell ultessem, nyiras utan nagyon nehezen szedte ossze magat. Ismet 5-6cm vastag, attol tartok egy kiados nyiras megint megviselne.
A fonal algabol egyre kevesebb van. Valtoztattam a tapozason, meg mindig magas volt a foszfat szint, a macro-t csokkentettem napi 8ml-re, a micro maradt napi 4.5ml.
78072
 
Back
Oldal tetejére