• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Chillax

Mellemnek lett szegezve a kérdés, hogy vajon mire vertem el az Afterpartyn kapott nyereményemet.
No, lecseréltem a vacak csájnízt egy minőségibb csájnízra. Egy Chihiros C251 LED lámpára, és naná, hogy dimmelhető. :love:

Tetszik a letisztult formája, a felszerelése gyerek- és nyomingerjáték. Bár ezt a típust kisebb akváriumhoz ajánlják, de egy 303030-as garnélás fölé untig elég, sőt, dimmelnem is kellett, nem keveset.
Nehogy azt mondjátok, hogy "Peeerszeee, csak a szája jár!", íme a pixelkupac, mint bizonyíték. :D
View attachment 153160

View attachment 153161

Hátul a Lomariopsis lineata egy szép fekete lávakőre fog költözni. Ezúton is köszönöm a Major 1001 Mesterének, hogy a kiválasztott kővel kapcsolatos kérésemet - "Legalább három darabra törd, lécci." - teljesítette. 😘

És ha már itt tartunk, @Ádám_ Te mivel lepted meg magad?

Köszi, hogy benéztél. 🙂
Szuper, jó vétel volt! 👌
Egyelőre nem költöttem el. Szeptember elején megyek magyar-angolra, úgy tervezem másnap beugrok a szentélybe és majd akkor levásárolom! 😉
 
Szuper, jó vétel volt! 👌
Egyelőre nem költöttem el. Szeptember elején megyek magyar-angolra, úgy tervezem másnap beugrok a szentélybe és majd akkor levásárolom! 😉
Mivel beszélek angolul (is), akár el is jöhetnél, és szerveznék egy kis Növényfejes Dumapartit néhány fórumtárssal.
No, elég csábító az ajánlat? :)
 
Ma erőt vettem magamon, és két fekete lávára kötöztem Lomariopsis cf. lineatat.
Ha úgy fogja bírni, mint a Ligetben, akkor lehet, hogy az egyik agyamat megkapod @kunakos :ROFLMAO:

Szerintem így már cseppet pofásabb, mint a tetőcserépre kötözött verzióval. Mit gondoltok?
IMG_0150.JPG
Ja, bal felső sarokban az nem egy böszme nagy úszónövény, hanem @Keinrath Adrian féle csalán. 🤗 Imádják.

Köszönöm, hogy bekukkantottál. :)
 
Tele lett az faxom a kucsika-féle fazonokból, meg abból, hogy lófaszról sem kapok értesítőt.
Ki a fasznak van könnyű, csiribiri élete ezen a GERONIMO fórumon? Senkinek!!!
Minek vezetni a naplót, vagy meghirdetni gazokat?!? Minek, kinek?!? Akikkel közel kerültem, elillantak a fórumról.
Bazi nagy pauza részemről. Aki akar, tudja, hol és hogyan talál meg.
Pá.
 
Tele lett az faxom a kucsika-féle fazonokból, meg abból, hogy lófaszról sem kapok értesítőt.
Ki a fasznak van könnyű, csiribiri élete ezen a GERONIMO fórumon? Senkinek!!!
Minek vezetni a naplót, vagy meghirdetni gazokat?!? Minek, kinek?!? Akikkel közel kerültem, elillantak a fórumról.
Bazi nagy pauza részemről. Aki akar, tudja, hol és hogyan talál meg.
Pá.
Miről maradtam le?😳
 
Istenem, már milyen nagyra nőtt az a kis racoon csöppség! Olyan hamar felnőnek. Nálad.😉👍🏻Gratula.
Szépen beérett ez a kockád is.
Ki hinné, hogy egy talajszűrő mire képes.
A növekedés még odébb van, mert ez a garnéla baba nemrég bújt ki az anyja szoknyája alól.
Hátööö, egy talajszűrő szűrésre képes, mondjuk talajemelésnek sem utolsó. 😁
 
Szépen ketyeg az akva, a vízcseréken kívül néha az úszónövényekből dobok át a malawáknak. Ennyi a teendő vele.
Szaporodnak is, nem kis mértékben. Akármerre nézek, mindenhol mindenféle méretű kapirgászt látok.
IMG_0448.JPG
IMG_0450.JPG
IMG_0451.JPG

@czegebi milyen moha ez, ami elnyelte az über mini bucét?
IMG_0449.JPG

És végül jöjjön egy egészalakos:
IMG_0452.JPG

Köszi, hogy benéztél. :)
 
Szépen ketyeg az akva, a vízcseréken kívül néha az úszónövényekből dobok át a malawáknak. Ennyi a teendő vele.
Szaporodnak is, nem kis mértékben. Akármerre nézek, mindenhol mindenféle méretű kapirgászt látok.
View attachment 160029
View attachment 160031
View attachment 160032

@czegebi milyen moha ez, ami elnyelte az über mini bucét?
View attachment 160030

És végül jöjjön egy egészalakos:
View attachment 160033

Köszi, hogy benéztél. :)
Ne mondd, hogy nem ismered! :O
Riccardia. :/
Az összes negatív tulajdonságával bír a ricciának, csak ez jobban érzi magát a talajon. Nem egyszerű vele, de legalább lassan növő.
Az egyik kedvenc mohám. 😁
 
Back
Oldal tetejére