• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Blue world

Szió!
Csacska kérdés! Van olyan pont a lakásban, amely növénymentes? :LOL: (..én is akarok delfint és bálnát! Befőttes üvegem az már van, lecsó van benne) :sneaky:
 
Szió!
Csacska kérdés! Van olyan pont a lakásban, amely növénymentes? :LOL: (..én is akarok delfint és bálnát! Befőttes üvegem az már van, lecsó van benne) :sneaky:
Nagyon sok növényem van, a hozzám hasonló emberekre mondják azt, hogy "zöld újja" van, azokra akik nagyon szeretik a növényeket.
 
Nagyon sok növényem van, a hozzám hasonló emberekre mondják azt, hogy "zöld újja" van, azokra akik nagyon szeretik a növényeket.
Értem! És készítenél ezekkel a zöld ujjakkal delfint és bálnát a szülinapomra? :ROFLMAO: Kapsz lecsót :LOL:
Jó fej nagynénje van a kislánynak ;)
 
Így gyűjtöm az RO vizet. A rossz víz a wc-be megy. A hordó 60 literes. Szombaton megy a hordóba a víz, vasárnap pedig vízcsere. Télen majd jobban oda kell figyelnem a víz hőmérsékletére. Atman at-105 vízpumpát használok a cseréhez.
20170904_194547.jpg 20170904_194523.jpg
 
Kicsit átrendeztem az akváriumot, mert a nagyban az Anubiasok teli voltak ecsetalgával. Átraktam ide őket, hátha a sok garnéla letakarítja.
Szóval kikerültek a mohás fák és a Dragon kövek, bekerült 3 vasfa teli Anubiassal, a többi növény maradt.
Volt egy kis (nagy) meglepetés is. Itt vegyes, vadas garnélák vannak. Mindent kipakoltam és ott rikított egy világos kék garnéla. Egyetlen egy darab. :eek:

20171209_194400.jpg

Ez csak egy telefonos kép az átrendezésről. A garnéláról később-fényképezőgéppel fotóztam és még fel kell másolni a gépre.
 
Back
Oldal tetejére