• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Beni első próbálkozása

Megjöttek végre a fénycsövek, és fényterelők. A fénycsöveket még nem, de a reflektorokat kipróbáltam gyorsan, és lőttem azonos beállításokkal 1-1 képet. Fent fényterelők nélkül, lent fényterelőkkel:

Reflektor
by BeniDugo, on Flickr
Láthatóan fent valamivel kevesebb a szórt fény, azonban lentre jóval több jut így! :)
 
Tegnap este amikor ránéztem az akváriumra... :( Nagyon rossz érzés így növények nélkül, de csak pár napig kell ezt néznem, és ha sikerül megcsinálni ami él a fejemben, akkor egy jó dzsungeles jobb oldal lesz, bal oldalon pedig egy tágas úszótér a zöld gyep felett!
Ha lesz időm, akkor este megpróbálok sakkozni a dekorfákkal, hogy valami szép háromszög elrendezés legyen. Bár ahogy tegnapelőtt visszadobáltam a fákat (nem rendeztem, csak beszórtam, hogy vízben legyenek), egész jó lett. A bal oldali fát pl eszembe sem jutott volna így fordítani, de ez az állás nagyon tetszik. A kövek valószínűleg most kimaradnak, nem tervezek ebbe tenni.
 
miért nem teszed középre a fákat mint egy sziget?lehet jobban mutatna... vagy tegyél még hozzá néhányat nekem kevésnek tűnik így egy oldalra...
 
Sokáig úgy terveztem, de nem igazán tudtam megbarátkozni fejben a dologgal. De lehet, hogy holnap kipróbálom úgy is.
 
Az akvárium ebben a formában megszűnt létezni, az illetékest kérem tegye át a befejezettek közé, köszönöm előre is.
Jön az új napló... (y)
 
Back
Oldal tetejére