• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Avar

Megnyírtam az avart végre. Egy vödörnyi nyesedék jött le. Nem szép, de majd helyreáll. Nyomtam le egy osmocote bogyeszt is. Bár még zavaros a víz, de erre mondják, hogy szép beállt sárga akvárium víz. Lehet vizet is kellene majd cserélni rajta, mert hónapok óta az sem volt (lehet már hogy fél éve?!). Tulajdonképpen tápozni sem tápozom már egy jó ideje (talán egy éve??). Amennyi kell, az kioldódok a gyökértápból.
68C1465D-0BAD-4226-8821-4EE9151B41D7.jpeg
CD7FE000-7213-49F1-996C-B3B3DF269B7D.jpeg
 
A kicsit elbontottam. Viszont az eredeti üveget nagyon szeretem. Vizet nem cserélek rajta, csak szűrőtisztításkor (ami kb évente egyszer van). Tápozni nem tápozom, csak fél évente nyomok le egy-két osmecote bogyót a ludwigia alá. Már co2 sincs benne. Ma kicsit megtépkedtem a ludwigiát és szedtem le a békalencséből is. Ilyen a látvány munka közben:

BACA6217-743C-412F-BD6D-E8CE841FDFA1.jpeg
99008747-1055-444B-8963-691CC579CD41.jpeg
 
Eddig csak mindig gyönyörködtem bennük. Ha ez igaz, akkor már kezdek is összeállítani csak nekik egy külön kis kockát! Örök hála értük. Köszönöm szépen.:love:❤️
 
Eddig csak mindig gyönyörködtem bennük. Ha ez igaz, akkor már kezdek is összeállítani csak nekik egy külön kis kockát! Örök hála értük. Köszönöm szépen.:love:❤️
Még ne kezdj nagy építésbe. Kb 2 hónap amíg kiderül, hogy költözök-e. Ha nem akkor is veszek majd ki neked belőle. Sajna mostanában nem tervezek Pestre menni.
 
Bármennyinek is örülök. A fuvart majd leszervezzük, Győr nem távolság.;)

A mi cégünknél is épp most van nagy átalakítás, költözés, fúrás-faragás, szóval nekem sem sürgős. Gondolom, te inkább azért drukkolsz, hogy ne kelljen költöznöd és bontanod.;)
 
Bármennyinek is örülök. A fuvart majd leszervezzük, Győr nem távolság.;)

A mi cégünknél is épp most van nagy átalakítás, költözés, fúrás-faragás, szóval nekem sem sürgős. Gondolom, te inkább azért drukkolsz, hogy ne kelljen költöznöd és bontanod.;)
Most kivételesen bevállalnám a kedvenc akváriumom bontását is, ha összejönne a dolog. Sajna nem rajtam múlik.
 
@star67 úgy néz ki sajna az üveget nem kell bontanom. Szóval kísérlet folytatódik, hogy meddig lehet vízcsere nélkül fenntartani. Viszont akkor garnélákat szedek ki neked a jövő hét második felében, pontosabban amikor tudsz fuvart szervezni. Annyi kérésem lenne, hogy ha biztosat tudsz, írj rám priviben, hogy rá tudjak készülni.
 
@star67 úgy néz ki sajna az üveget nem kell bontanom. Szóval kísérlet folytatódik, hogy meddig lehet vízcsere nélkül fenntartani. Viszont akkor garnélákat szedek ki neked a jövő hét második felében, pontosabban amikor tudsz fuvart szervezni. Annyi kérésem lenne, hogy ha biztosat tudsz, írj rám priviben, hogy rá tudjak készülni.
Győri fuvarom sajnos nem lesz mostanában, de ha kisajtolunk egy GA partit, ott tuti találkozhatunk.😊
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére