• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Autós témák

@Tibi a Vaze tudja az Offline -t vagy állandó net kell neki????Csak mert ma amikor használtam akkor be bevillant az LTE ikon a telón:(
szerintem csak online megy, hiszen pont az a lényege, hogy folyamatosan frissül, ha valaki bejelöl egy traffit vagy balesetet
 
@t1szabcsi az a móka még megy, hogy jó távol megmér, lekövet, többször rád mér, aztán ha már elég közel vagy, rendszámos fotó, de ott már mindegy a sebesség, ha valahol a lekövetés közben gyorsan jöttél, az alapján jön a jutalom csekk?

Szia Pecás. Elöször is leszögezném hogy erre már nem tudok biztos választ adni, hiszen ez már a büntetővégrehajtás kategóriája, azaz én sosem büntetés céljából mértem igy nem tudom. Ezt különböző jogszabályi háttér szakcionálja.
De mivel elég jok a kapcsolataim a rendőrséggel is, legjobb tudomásom szerint ez régen müködött, de ma már nem megfelelő "bizonyiték". Ezt támassza alá az is, hogy pl amikor jön a csekk, akkor van egy link is, hogy megnézheted a készült képet, és nem videot, képet. Tehát legjobb tudomásom szerint egyetlen képen kell lennie a gyorshajtás tényének (sebbesség) és az elkövetőnek (objektiv felelőség óta; rendszám).
Üdv: Szabi
 
Kedves Kertészek! Van esetleg valakinek, vagy ismer olyat, akinek van az új generációs dacia logan (logan MCV), vagy dusterből dieselmotoros változata? Érdekelne, hogy mennyi a kocsi valós fogyasztása 100 km-en. Elsősorban autópályán, nyugodt, 120-as tempó lenne a mérvadó. Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
 
Kedves Kertészek! Van esetleg valakinek, vagy ismer olyat, akinek van az új generációs dacia logan (logan MCV), vagy dusterből dieselmotoros változata? Érdekelne, hogy mennyi a kocsi valós fogyasztása 100 km-en. Elsősorban autópályán, nyugodt, 120-as tempó lenne a mérvadó. Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
spritmonitoron nézd meg.
 
spritmonitoron nézd meg.
Jóval magasabb értékek vannak, mint amire számítottam, de a jelenlegi suzukinkra is sokkal többet írnak, mint amennyit alattam eszik. 7,22 l/100 km az átlag, Nálam 6,1-6,4 liter között mozog a tényleges, ami közel 20%-os különbség! Talán 6,8 liter volt a plafon, amit letoltam a torkán, azt is végig 140-nel, rommá pakolva, nyaralásnál...
 
Jóval magasabb értékek vannak, mint amire számítottam, de a jelenlegi suzukinkra is sokkal többet írnak, mint amennyit alattam eszik. 7,22 l/100 km az átlag, Nálam 6,1-6,4 liter között mozog a tényleges, ami közel 20%-os különbség! Talán 6,8 liter volt a plafon, amit letoltam a torkán, azt is végig 140-nel, rommá pakolva, nyaralásnál...
A Logan és a Duster is ugye az 1.5 dci motorral van szerelve. Ennek a motornak azért elég jó a fogyasztása még termetesebb karosszériában is. A tesztek alapján, amiket eddig olvastam, illetve azokkal beszélve, akiknek ezen motorral szerelt autója van a fogyasztás 4,5-6,5 liter vegyesben. Szerintem 120-as autópálya tempónál kb. 5-5,5 liter lehet a fogyasztás. Nem hiszem, hogy ettől több lenne.
 
Kedves Kertészek! Van esetleg valakinek, vagy ismer olyat, akinek van az új generációs dacia logan (logan MCV), vagy dusterből dieselmotoros változata? Érdekelne, hogy mennyi a kocsi valós fogyasztása 100 km-en. Elsősorban autópályán, nyugodt, 120-as tempó lenne a mérvadó. Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
Én egy Dokkert hajtok, ami ugy egy böszme nagy doboz, 1.5 dci, pályán, nyugodt tempóban 5,2 körül fogyaszt, izgága tempóban 5,8. Városban, sok rövid úttal sem eszik többet 6,5nél.
 
Az 1.5dci-nek most milyen híre van? Mert anyósék 1-es ,újonnan vett Thaliájában injektorokat kellett cserélni 70ezer kilométernél, utána nézegettem a totalcar oldalán a véleméneket és többen is írták, hogy garanciában cserélték nekik
 
Az 1.5dci-nek most milyen híre van? Mert anyósék 1-es ,újonnan vett Thaliájában injektorokat kellett cserélni 70ezer kilométernél, utána nézegettem a totalcar oldalán a véleméneket és többen is írták, hogy garanciában cserélték nekik
Ez a motor legalabb 10 eve fut a Renault-nal. En is hallottam, hogy voltak/vannak vele gondok. Szerintem javitott mar rajta a Renault, plane miota azt hiszem a Delphi befecskendezö rendszeret lecsereltek, talan Bosch-ra?
Szerintem az utobbi 5 evben nincsen vele problema. Sokan hasznaljak problemamentesen. jo kis motor az.
 
Legnagyobb gondjuk, hogy 100e km korul elkezd csorogni a lanc, ha az ember nem veszi eszre, szakad is.
 
Kedves Kertészek! Van esetleg valakinek, vagy ismer olyat, akinek van az új generációs dacia logan (logan MCV), vagy dusterből dieselmotoros változata? Érdekelne, hogy mennyi a kocsi valós fogyasztása 100 km-en. Elsősorban autópályán, nyugodt, 120-as tempó lenne a mérvadó. Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
http://nepitelet.hu/autok/dacia/logan_2013/
Lehet, hogy Te is itt néztél szét először, de hátha mégsem.
Én az adott típusról mindet el szoktam olvasni és kiközepelem (mondjuk a fanok és az örök fanyalgók véleményét fenntartásokkal szoktam olvasni)
 
Back
Oldal tetejére