• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Akvakertész matrica

Milyen típusú akvakertészettel kapcsolatos "jelet" viselnél leginkább? (magyarázat a leírásban)


  • Total voters
    102
Lehet, hogy nem lenne szentségtörés -az elágazó ötletek miatt- ha több megoldás is szóba jöhetne, mert egy matricára sokkal több mindent rá lehet pakolni, mint mondjuk egy pólóra.
Nekem Mária utolsó alkotása például nagyon bejövős, minimális kiegészítéssel akár megvalósítható is lenne. (én még valamit ráírnék, amiből kiderül, hogy hazai az akvakertész csapat)
Azt az elején feldobott ötletet, ami az oldal tetején megjelenő logót favorizálja azt szintén jó gondolatnak tartom például pólóra nyomni, mert jól ki van találva, egyszerű, nem kér el horror összeget a szitanyomó sem a sok szín miatt, fehér és fekete pólón is jól mutatna, de jónak érzem Stanci ötletét -persze adaptálva, amire például Dukenuken terve remek lehetne, de NTibor mindkét alkotása is jó, bár az csak fekete háttérrel ütős.
 
Valami ilyesmi?Persze aki ért hozzá,csinálja meg szalonképesre.A felirat rugalmas.
21476463_f79b2d20d043294cc705421356fc2b0f_l.jpg
 
Sziasztok!
Készítettem pár pólótervet, hogy addig se kelljen törnöm a fejemet matrica szimbólumon. Egyelőre nincs saját ötletem, ami manapság divatos egyszerű letisztult. Van egy másik ötletem, ami olyannyira nagy fa, hogy ez a kettő tulajdonképpen pihenésből született. Nekem eddig @tibicuk utolsó "csobbanós" ötlete tetszik a legjobban, lehetne vele játszani, csak idő idő idő. Picit soknak érzem benne a dinamikát, amit valahogy visszavennék.

Póló ötletek
V1: Akvakertész (Egyszerű, próbáltam a leglényegesebb elemeket felhasználni. Megasztán megihletett @Luigi13 ollója, NAGYON CUKI! (y):))

polo_Akvakertesz
by lano27l, on Flickr

V2: Akvakertész alverzió (Cizelláltabb poénos, hordanám!) Emlékeztet egy játékra, na melyik az? :D

Polo_AkvakerteszTanulo
by lano27l, on Flickr

V3: CRS Heaven (Ütős név! @Icepeak naplójának nevéből jött az ötlet. Ezúton is köszi, remélem nem bánod! Nem a szimbólumkeresős "játék" része, de hordanám! Ezzel is tisztelgek az eddig elhullott CRS garnéláim előtt, remélhetőleg egy ilyen, vagy szebb akváriumban sertepertélnek már!)

Polo_CRSHeaven
by lano27l, on Flickr
 
Sziasztok!
Készítettem pár pólótervet, hogy addig se kelljen törnöm a fejemet matrica szimbólumon. Egyelőre nincs saját ötletem, ami manapság divatos egyszerű letisztult. Van egy másik ötletem, ami olyannyira nagy fa, hogy ez a kettő tulajdonképpen pihenésből született. Nekem eddig @tibicuk utolsó "csobbanós" ötlete tetszik a legjobban, lehetne vele játszani, csak idő idő idő. Picit soknak érzem benne a dinamikát, amit valahogy visszavennék.

Póló ötletek
V1: Akvakertész (Egyszerű, próbáltam a leglényegesebb elemeket felhasználni. Megasztán megihletett @Luigi13 ollója, NAGYON CUKI! (y):))


polo_Akvakertesz
by lano27l, on Flickr


V2: Akvakertész alverzió (Cizelláltabb poénos, hordanám!) Emlékeztet egy játékra, na melyik az? :D


Polo_AkvakerteszTanulo
by lano27l, on Flickr


V3: CRS Heaven (Ütős név! @Icepeak naplójának nevéből jött az ötlet. Ezúton is köszi, remélem nem bánod! Nem a szimbólumkeresős "játék" része, de hordanám! Ezzel is tisztelgek az eddig elhullott CRS garnéláim előtt, remélhetőleg egy ilyen, vagy szebb akváriumban sertepertélnek már!)


Polo_CRSHeaven
by lano27l, on Flickr
Lali En kerek mindegyikbol egy XL meretet,ja hogy meg nem lehet rendelni,ejnye [emoji16] Eszetlen jok lettek foleg az utolso ketto,es igen En is hordanam,akar galleros pike polokent is meno lenne[emoji6]
 
Még sose csináltattam pólót, segítséget kérnék majd, hogy hol lehet, hogy lehet, nem tudom. A szita gondolom nem olcsó, meg a le-logisztikázást se tudom hogy lenne jó. Valszeg nem ebben a topic-ban. Gondolom ha összejövünk páran úgy akkor a szita ára megoszlik és olcsóbbra jön ki. A póló se lenne jó ha gagyi lenne. Szóval összességében egyedül ennek a leszervezését nem vállalnám fel. Kéne egy "Manager" beállítottságú ember...
 
Utoljára módosított:
Még sose csináltattam pólót, segítséget kérnék majd, hogy hol lehet, hogy lehet, nem tudom. A szita gondolom nem olcsó, meg a le-logisztikázást se tudom hogy lenne jó. Valszeg nem ebben a topic-ban. Gondolom ha összejövünk páran úgy akkor a szita ára megoszlik és olcsóbbra jön ki. A póló se lenne jó ha gyagyi lenne. Szóval összességében egyedül ennek a leszervezését nem vállalnám fel. Kéne egy "Manager" beállítottságú ember...
Itt nálunk van egy barátom akinek média-üzlete van.Kéthetes hirdetőujsága van,nagy táblák(építőipari projekt tábla stb),feliratok készítése,bögre,póló,sapka készítését vállalja.;):)
 
Kicsit javítottam rajta :D
805176.jpg

Így is adja rendesen :D :p
hja voltak nyálcsorgatós verziók, de elsőre annak is örülnék, ha egy színnel összejönne a kivitelezés. Ezért a realitás talaján maradva egy színnel ment ki. Így mondjuk CBS, de festék kérdése. Nekem a fekete jön be jobban.
 
Nagyon pöpec polók. Nekem a minimál 1-es a bejövős. De én minimál vagyok kivétel hasban :)

Viszont jött még egy ötlet @Dukenukem hajkorona grafikája alapján :)

Ötözve a mostanság divatos reklám szatyrok grafikáit ez a vonal...

Funny_face_expression_paper_bag.jpg


és a felső test adottságait lehetne egy olyat is ahol a mellkasra rendeznénk be egy akváriumot :) Térben hátra kinyújtva. A két mell a domborzat mögé stem stb :)
 
Back
Oldal tetejére