• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA WORKSHOP - DAICHI ARAKI - 2020. Feb 1. Szombat 14:00 - AZ ESEMÉNY MEGTELT!

A tolmács hiányzik a listáról, bár őt csak 1-2 alkalommal használtunk :)

Meglátjuk a fenti változtatás mennyiben változtat a szervezési problémákon. El tudom képzelni ennek egy barátságos továbbfejlesztését is.
 
Egyszerre nehezményezzük az ingyenesség megszűnését és támasztunk elvárásokat a kivitelezéssel kapcsolatban? :)

Előadáshoz elengedhetetlen a közönség. Manapság amiről nem készül videó, az meg sem történt. Ami ingyen van, annak meg értéke sincs. Dióhéjban ennyi. És szerintem rendben van ez így, szóval hajrá 👍
 
Egyszerre nehezményezzük az ingyenesség megszűnését és támasztunk elvárásokat a kivitelezéssel kapcsolatban? :)

Előadáshoz elengedhetetlen a közönség. Manapság amiről nem készül videó, az meg sem történt. Ami ingyen van, annak meg értéke sincs. Dióhéjban ennyi. És szerintem rendben van ez így, szóval hajrá 👍
Jelen esetben egyedül a nyelvi szakadék áthidalásáért "kardoskodom" @Jopet .
Azon csak nevetni tudok, hogy valaki neheztel a fizetős előadásért, mert ha rokkant ellátásból ki tudom szorítani a belépőt, akkor szerintem más is át tudja struktúrálni kiadásait. Van rá 2,5 hónapja.
 
Jelen esetben egyedül a nyelvi szakadék áthidalásáért "kardoskodom" @Jopet .
Azon csak nevetni tudok, hogy valaki neheztel a fizetős előadásért, mert ha rokkant ellátásból ki tudom szorítani a belépőt, akkor szerintem más is át tudja struktúrálni kiadásait. Van rá 2,5 hónapja.
Igen sajnos nekem is csak a nyelvi akadálya van.
Ha lesz fordítás,már küldöm is a jelentkezésem.
 
Jelen esetben egyedül a nyelvi szakadék áthidalásáért "kardoskodom" @Jopet .
Azon csak nevetni tudok, hogy valaki neheztel a fizetős előadásért, mert ha rokkant ellátásból ki tudom szorítani a belépőt, akkor szerintem más is át tudja struktúrálni kiadásait. Van rá 2,5 hónapja.
Te ezen nevetsz, más meg azon hogy "tolmács". Órákig lehetne erről "vitázni", mindenkinek más a prioritása. Teljesen nyilvánvaló, hogy a GA mindenben a tökéletességre törekszik, de nekik is megvannak a prioritásaik, oka van ha valamelyik opció nem teljesül. A szintjükön már nem működik a sufnituning, előbb vállalják be hogy az előadás kizárólag angolul nézhető, mint hogy bármi hiba miatt rosszul működjön a dolog, vagy ráadásul az eseménykor kelljen ezzel kapcsolatos problémákkal foglalkozni. Tök jó, hogy valaki a fordítást vállalja, valaki walkietalkiet hoz, valaki meg hangosít stb. de ha akár egy helyen valaki hibázik, akkor a többiek fáradozása kárbavész, ezt én se vállalnám be. Ezért csakis akkor foglalkoznék fordítással, ha találnék arra alkalmas személyt/céget aki méltányos díjon tudná vállalni, hogy biztosítja a szinkronfordítást és a hozzá szükséges technikai feltételeket is (kamera, wifis füllhallgatók, laptop, mikrofon) és ez bele is férne a büdzsébe. Vagy ha házon belül meg tudnám oldani, lenne erre kapacitás és kellő felkészültség.
Gondolj csak bele, beígérik a fordítást, belépődíjat kérnek és hiba van... szerinted hányan gondolnák úgy, hogy ez nem egy extra szolgáltatás, hanem hogy "már pedig ők kifizették a tolmács díját..." :)
 
Tolmácstechnikát lehet, hogy tudnék biztosítani. https://www.indiamart.com/proddetail/bosch-interpretation-equipment-15875095033.html ( Persze tolmácsra így is szükség van, de így nem zavar be sem azoknak, akik eredeti nyelven szeretnék hallani az előadót, sem a filmkészítésben )

Köszi, ezt eltettük. 👍

Balázs azért a rendezői múlt miatt elég sok rendezvényszervezős/technikás partnert ismer. Eddig leginkább mi kötöttük meg a kezét ezen a téren.
 
Köszi, ezt eltettük. 👍

Balázs azért a rendezői múlt miatt elég sok rendezvényszervezős/technikás partnert ismer. Eddig leginkább mi kötöttük meg a kezét ezen a téren.
Értem. Vedd vagy Balázs vegye fel velem a kapcsolatot legyen szíves és valószínű egy visszautasíthatatlan ajánlatot teszek . :) ( bocs, hogy itt írom, de még nem tudok privátolni ) . A tolmácstechnikán kívül , természetesen professzionális kamera park és hangosítás is tud lenni. :D
 
Értem. Vedd vagy Balázs vegye fel velem a kapcsolatot legyen szíves és valószínű egy visszautasíthatatlan ajánlatot teszek . :) ( bocs, hogy itt írom, de még nem tudok privátolni ) . A tolmácstechnikán kívül , természetesen professzionális kamera park és hangosítás is tud lenni. :D
köszönjük, dobj egy emailt légyszi telefonszámmal együt az info kukacra és megbeszéljük ;)
 
Back
Oldal tetejére