• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA WORKSHOP - DAICHI ARAKI - 2020. Feb 1. Szombat 14:00 - AZ ESEMÉNY MEGTELT!

Sziasztok!

Még tudtam venni jegyet! :) :cool:
A sikeres vásárlásról megkaptam a visszaigazolást. Kapok külön jegyet is vagy elég a visszaigazolás? (Nekem elég 🙃)
 
Utoljára módosított:
Elég a visszaigazolás, megnézem szerintem erre az eseményre megvagyunk közben :)
@viktorlantos most akkor hogy is lesz a beléptetés? Kinyomtatott visszaigazolást kell vinni?
Mondjuk kevés nyominger lesz, szóval akkor nekem elég a rollátort is "felmutatni"? @evavigh fog vinni, őt mi alapján engeditek be?
Valójában a többség miatt teszem fel a kérdést, hogy az ajtóban hogyan is megy majd a rendezvényi beléptetés?
 
@viktorlantos most akkor hogy is lesz a beléptetés? Kinyomtatott visszaigazolást kell vinni?
Mondjuk kevés nyominger lesz, szóval akkor nekem elég a rollátort is "felmutatni"? @evavigh fog vinni, őt mi alapján engeditek be?
Valójában a többség miatt teszem fel a kérdést, hogy az ajtóban hogyan is megy majd a rendezvényi beléptetés?

Kinyomtatom a visszaigazolást, és igyexem nem itthon hagyni! 😃
 
@viktorlantos most akkor hogy is lesz a beléptetés? Kinyomtatott visszaigazolást kell vinni?
Mondjuk kevés nyominger lesz, szóval akkor nekem elég a rollátort is "felmutatni"? @evavigh fog vinni, őt mi alapján engeditek be?
Valójában a többség miatt teszem fel a kérdést, hogy az ajtóban hogyan is megy majd a rendezvényi beléptetés?
De jó, csajok, ti is jöttök!😍
Legalább két ismerős arc már biztosan lesz.
 
Pofára :p

Nyílván valamilyen beazonosítás kell. Egyébként van egy szép listánk házon belül amit bővítünk.
Ezen kívül csak retinaszkenner, teljes alakos fotó (mint a rabosításnál), újlenyomat ellenőrzés és erkölcsi bizonyítván bemutatásához ragaszkodunk. Probáltuk minimálisra venni a dolgokat :D
De ugye rektális vizsgálat nem lesz, mert akkor nem megyek. :ROFLMAO:
 
Nah csak ideértem, közben az esemény betelt. Már csak a márciusi workshopokra vannak helyeink. És közben elkezdtük szervezni a későbbi workshopokat is.

Úton van Japánból az Aquasky RGB és az új bútor is. Reméljük Indiából is ideérnek az ADA növényei az eseményre. Ha nem max pótoljuk a szokásosból.
Várunk mindenkit február első hétvégéjén. Már nagyon várjuk! :) 👍

Márciusi Japán workshopon úgy néz ki itt lesz Filipe Oliveira is Estherrel az Aquaflorától. Masashi Ono sajnos le kellett mondja az eseményt így a csata vagy Steve és Fukada között lesz vagy megfűzzük Filipét, hogy szorongassa meg a srácokat :)
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére