• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Hát itthon egy ilyen produkciót már bevizsgáltatnának. Látszik, hogy arrafelé nagyon el van gurulva a pöttyös! :)
(Viszont legalább többet is mosolyognak!) :D :D
 
Tippelje már meg valaki ,mennyi lehet egy ilyen akva huf-ban?Nem szeretnék itt anyagiaskodni ,de érdekelne.Azért azt ne felejtse el senki ,hogy ott azért van ám "keret"ekkora akváriumokra.Mindezek ellenére azt kell mondanom ,koppan az állam mindig amikor ilyent látok,hihetetlen kreatívak,szenzációs az összes aki,de főleg az a nagy széles ami takar egy egész falat.(y)
Ja majd el felejtettem,köszi Viktor ezeket a vidiket,talán még mi is tanulhatunk belőle valamit.;):)

alsóhangon 800k, 1 millió felett, de nem néztem végig a videót, nem látom milyen szűrő és lámpa van rajta utána matekozok. Ha mondjuk megnézzük, hogy Balázs 180cm-es akváriuma olyan 1 millió körül volt akkor ez még nem drága.
 
Utoljára módosított:
Én sem szeretek árakról beszélni, de itt van pár nagyobb tétel
ADA 90x45x60 90H aki £1000 (kb. HUF350.000.- áfa nélkül)
ADA 90P Wood Cabinet £1150 (kb HUF402.000.- áfa nélküll)
ADA Solar 150W 2 HUF360.000.- áfával
ADA Super Jet 1200 HUF260.000.- áfával (tipp, más ADA akik alapján)
 
Jó szert kapott az öreg...:) Üvegesek a szemek...:) Először azt hittem indul az unbeatable banzuke-n, de megláttam az üres kádat. :)
 
Én sem szeretek árakról beszélni, de itt van pár nagyobb tétel
ADA 90x45x60 90H aki £1000 (kb. HUF350.000.- áfa nélkül)
ADA 90P Wood Cabinet £1150 (kb HUF402.000.- áfa nélküll)
ADA Solar 150W 2 HUF360.000.- áfával
ADA Super Jet 1200 HUF260.000.- áfával (tipp, más ADA akik alapján)

Japánban ez kb 3/4 az itteni áraknak.
Na jó, de Magyarország jobban teljesít.
 
Japánban ez kb 3/4 az itteni áraknak.
Na jó, de Magyarország jobban teljesít.

Én ezt nem mertem leírni, hogy itthon a drága kormány 27% áfával kedveskedik stb...

PS: Ami a világon az egyik, ha nem a legmagasabb.
 
A szállodában amiben laktunk Niigatában volt egy 180*60*60-as akvárium. Már régen is szerepelt az ADA kiadványokban ez a növényes. Idősebb mint a Green Aqua!
Sok régi Aqua Journal az aki mellett stb. És sasszemű német kolléga talált egy régebbi árlistát is az ADA-tól.

Szóval ha valaki szülinapjára Takashi Amano-t rendelné egy berendezés erejéig, akkor egy 180*60*60-as akváriumért berendezve 4 millio Yen-t kell leszurkolnia (jelenleg 10 millió ft). Plusz az utazás szállás stb, mert ezek helyi árak :)
A második ligás berendezővel olcsóbb a móka ott talán csak 3 millió Yen volt vagy 2.5? Már nem rémlik, aznap este sokat ittam :)
 
Egyébként nem lehet a magyar akvaristáknak okuk panaszra az árak szempontjából!! Természetesen a green aquának köszönhetően, mivel más országokban, mint például Ausztria vagy Németország lényegesen drágábbak az ADA felszerelések!Példaként ADA Aquasky 301(30cm)nem sokkal drágább osztrák barátainknál, csupán majdnem 20 000 ft-al!!!!!
 
Én ezt nem mertem leírni, hogy itthon a drága kormány 27% áfával kedveskedik stb...

PS: Ami a világon az egyik, ha nem a legmagasabb.
Mivel asszem Dani már az ősszel 18+ lettél választhatsz és választható vagy..............
 


Egy újabb korrekt NA (y):woot:
De egy kis közös elmélkedés: Ahogy nézegettem az ADA videóit, ez sokadik akvárium, ahol nem használnak táptalajt. Hogy is van ez?
 
Náluk mindennek oka van :) ha hátra rakott volna 5 cm táptalajt kiszivárgott volna a tápanyag a sziklák között.
 
Utoljára módosított:
Huh nah most hogy kijavítottam a korábbi mobil válasz hibáit egy kicsit bővebben....

Szóval ahol lehetőség van alaposan alápakolnak táptalajt. Talán az egyetlen gyártó ami talajvastagsághoz képest használja a táptalajt és az ajánlásokban és kiszerelésekben is ezt lehet megfigyelni.

Ezekbe a mostanában készülő emelt akváriumokba nem nagyon használnak, mert a kövek épp csak megfogják a mögötte lévő Amazonia talajt.
Az első részen meg Amano féle atomvékony homok vagy talaj van ami alá egyáltalán nem használható.


Japan Tour 2013 - ADA Gallery
by viktorlantos, on Flickr

De ahol használni lehet ott kb ilyen arányban van használva a táptalaj talaj kombó


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére