• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA View - Videók az ADA Galériából

Érdekes dolgot láttam az első videón. Sokan csinálnak közülünk olyan ADA stílusú bútort, ami a vízvédelem miatt kívül belül le van festve, erre mit látok , nincs fenn az egyik ajtó, és látszik, hogy belül natúr fa, vagy valami laminált bútorlap stb, de nincs festve, vagy talán csak lakkozva.
 
Érdekes dolgot láttam az első videón. Sokan csinálnak közülünk olyan ADA stílusú bútort, ami a vízvédelem miatt kívül belül le van festve, erre mit látok , nincs fenn az egyik ajtó, és látszik, hogy belül natúr fa, vagy valami laminált bútorlap stb, de nincs festve, vagy talán csak lakkozva.
Ezen en is elgondolkoztam!
 
Hogy az öreg miért dogoztat annyi embert mostanság, bármit csinál.....

Mert 20 évvel ezelőtt nem csak az akváriumokat, de még a prosin és magazinokban lévő fotókon is ő dolgozott :)(y)

10339398_680530765345370_1007890408689440805_o.jpg
 
viktor melyik a legaltalanosabb meretu akvarium a galeriaban? kezdem kinoni a 60-ast. igazabol kene egy uj lampa de ha elkoltok majdnem 100ezret akkor legyen benne meg lehetoseg.
 
viktor melyik a legaltalanosabb meretu akvarium a galeriaban? kezdem kinoni a 60-ast. igazabol kene egy uj lampa de ha elkoltok majdnem 100ezret akkor legyen benne meg lehetoseg.

A legtöbb akvárium 60 magas most már.
Van legalább 4db 180cm széles 180x60x60. 2db 180x120x60
A többi fele fele arányban osztozik a 120x60x60 és a 90x45x60 méreten.
 
Lehet hülye kérdés ,de hova tűnik a kötöző?????
És amugy is tök csúnya a telepítéskor az a kötöző a kövön
 
Back
Oldal tetejére