• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

ADA történelem

viktorlantos

Alapító
Admin
Egy kis visszatekintés 2000-be

Német ugyan, de a 2000-es katalógus miatt érdemes megnézni. Teljesen máshogy fest még a galéria, mint most amikor kint voltunk :)

De az ADA raktáraiban már akkor is pörgés volt.

Aqua TH: Literatur Review: ADA 2000 - concept and products

ADA_2000_3.png
 
Németül nem tudok pff. :) De a képek érdekesek. Hihetetlen,hogy lassan 14 éve pörög ez... :eek: Ha engem megkérdezett volna valaki, biztos hogy azt mondom, áhh újszerű őrület max 5-6 éve létezik ADA. Azért a képen a gyártósor tisztasága és rendje elárul ezt-azt. (gondolom nem csak a fotó kedvéért állították be a dolgokat :D )
 
Németül nem tudok pff. :) De a képek érdekesek. Hihetetlen,hogy lassan 14 éve pörög ez... :eek: Ha engem megkérdezett volna valaki, biztos hogy azt mondom, áhh újszerű őrület max 5-6 éve létezik ADA. Azért a képen a gyártósor tisztasága és rendje elárul ezt-azt. (gondolom nem csak a fotó kedvéért állították be a dolgokat :D )

Az a durva hogy 2000-ben a legtöbb termék már úgy nézett ki mint most. Ez előtt volt az amikor még a lámpák, CO2 stb megjelenésben még nem hozták a prémiumot.
De a karton talajok a CO2 még most is úgy érkezik ahogy a képen van. Csak az új logóval.

Azt már csak mellékszálként mondom, hogy a pakolós képeken ott látom a termékfejesztési igazgatót is aki még mindig ugyanebben a szerepben dolgozik a cégnél.
Mondjuk ez lehet csak itt nálunk ekkora újdonság, főleg manapság :)

De hogy a környezetre mennyit gyúrtak

Akkor...

ADA_2000_2.png


és most



Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr


Japan Tour 2013
by viktorlantos, on Flickr

de kár hogy nem csináltam totált az egész kertről.....grrr
 
És hozzá kell tennem, hogy az ADA galéria ahol van ez egy full síkság. Rízsföldek mindenhol. Na ide építettek egy erdőt :)
 
Back
Oldal tetejére