• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Élőállat szállítást és naplószerkesztést a népnek! :D

most keveredtem ide, végigolvastam a témát, a hónap akváriuma díjat tényleg érdemes lenne visszahozni, sokakat s köztük engem is jobban motiválna a szép igényes napló vezetésre. Szebb képek születnének, stb.
 
+1 a Hónap Naplója titulus visszahozásáért!

Mikor először ide tévedtem, azokat a topikokat olvastam végig először. Mondanom sem kell, az állam (ami én vagyok) a földön koppant. Előjött a "nekem is keeeell" érzés. :)
 
A kiváltságosok már most is tudják szerkeszteni.

Hogyan?

Naplók között a naplód neve mellett szerkesztés és oda mehet a napló kép. Thumnail URL
Vagy az első bejegyzés szerkesztése a naplóban ha mér nincs kép. De én inkább az elsőt javaslom.

View attachment 8885
Lehet az én készülékemben van a hiba, de én nem találom azt a bizonyos szerkesztő gombot. :unsure:
 
Utoljára módosított:
Mindenképpen a memóriában van a hiba. Két to do list van már az asztalomon. Persze lehet volt harmadik is, csak azt elhagytam. :D:ROFLMAO::wacky:

Bocsai tényleg itt van még az asztalomon a task. Csak nincs még megoldás rá. Jelentkezem amint ok.
 
Kedves VIP kertészek. Kérlek igazoljátok már vissza, hogy a saját korábbi hozzászólásaitokat tudjátok szerkeszteni.

A szerkeszt link a bejegyzések alatt van mindenhol.

Elméletileg ennek mennie kell.
Ha megy, akkor a következő lépés az lesz, hogy a napló kép változtatáshoz a napló elsó bejegyzését kell majd mindig frissíteni.

A korábban általam linkelt kép, hogy a napló neve mellett van szerkesztő gomb, csak modik és adminok kiváltsága a szoftver szerint.
Ti csak a bejegyzéseket tudjátok szerkeszteni.

Szóval van szerkeszt link vagy nincs a bejegyzéseitek alatt kedves VIPek? :)
 
Back
Oldal tetejére