• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

Luna

Főkertész
Mint látjátok, a fórum bővült a rang rendszerrel. A rangok a hozzászólások számai alapján változnak:

Unalmában Nyirbáló: 0 hozzászólás
Stem-Nevelő: 25 hozzászólás
Palántázó: 60 hozzászólás
Riccia-Kötöző: 90 hozzászólás
Glosso-Szőnyeg Guru: 125 hozzászólás
Fanatikus Csipesznyűvő: 250 hozzászólás

A rangok semmilyen megkülönböztetést nem jelentenek. Remélem azért nem kezd el mindenki flame-elni a fórumon, hogy mielőbb Csipesznyűvő lehessen. ;) :mrgreen:

A rangokat a későbbiek során bővíteni szeretnénk, úgyhogy nyugodtan lehet ötletelni a további rangok megnevezésére.
 
Növényes, írjál sok érdekes, értékes hozzászólást és megrangosodsz egyúttal :lol: :lol: :lol:
 
Hát..lassan elérem a 125. hsz-t ;) , de glosso-t csak képről láttam, nem hogy sikeresen tartottam volna....valahogy nem illik majd hozzám a "kiérdemelt" név, tapasztalatban, tudásban azért még nem tartok ott.. :eh:
 
A rangok a fórum indulásához mért hozzászólás számban voltak/vannak mérve jelenleg. :) Ennek a bővítése még mindig tervben van, csak ehhez még hiányzik a múzsa csókja. ;) Továbbra is lehet bátran ötletelni. :)
 
Sziasztok!

Esetleg egy új "rang" DIY mester. Azoknak akik otthon tényleg olyat alkottak ami érdemben nem kis dolog. Gondolok itt egy-két világításra, külső szűrő, és volt egy nagyon pöpec világítás vezérlés is ;) Nickek nélkül direkt....
 
Nem állt szándékomban bunkó stílusban írni, egyszerűen az első kávé előtt nem tudtam érthetőbben megfogalmazni. Különben sem az én dolgom eldönteni, hogy lesz-e ilyen, csak jeleztem, hogy a csipesznyűvő meg az ilyesmik hozzászólás alapúak. Szóval sorry, nem akartam én így korán reggel senkit se sértegetni.
 
Luna said:
Nem állt szándékomban bunkó stílusban írni, egyszerűen az első kávé előtt nem tudtam érthetőbben megfogalmazni. Különben sem az én dolgom eldönteni, hogy lesz-e ilyen, csak jeleztem, hogy a csipesznyűvő meg az ilyesmik hozzászólás alapúak. Szóval sorry, nem akartam én így korán reggel senkit se sértegetni.

Nincs semmi baj... ;)
 
Labirintkopoltyus said:
Szerintem az DIY és a Technika részt is külön lehetne választani. Bár nem tudom ez mekkora feladat idő stb...

Hát igen kicsit kinőttük a gyűjtőtémát. Sajnos egyik témának sem tesz jót, hogy belekeveredik a másikba. Ezt megpróbáljuk megoldani.
 
Back
Oldal tetejére