• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

viktorlantos said:
Labirintkopoltyus said:
Szerintem az DIY és a Technika részt is külön lehetne választani. Bár nem tudom ez mekkora feladat idő stb...
Hát igen kicsit kinőttük a gyűjtőtémát. Sajnos egyik témának sem tesz jót, hogy belekeveredik a másikba. Ezt megpróbáljuk megoldani.
Ki mondta, hogy baj ha a DIY topic átláthatatlan? :D Az életben is az, nem? :D
Szerintem maradhat ilyen rendetlen. Aki átlátja a káoszt, az már bátran ragadhat utána kalapácsot.
 
keymaker said:
viktorlantos said:
Labirintkopoltyus said:
Szerintem az DIY és a Technika részt is külön lehetne választani. Bár nem tudom ez mekkora feladat idő stb...
Hát igen kicsit kinőttük a gyűjtőtémát. Sajnos egyik témának sem tesz jót, hogy belekeveredik a másikba. Ezt megpróbáljuk megoldani.
Ki mondta, hogy baj ha a DIY topic átláthatatlan? :D Az életben is az, nem? :D
Szerintem maradhat ilyen rendetlen. Aki átlátja a káoszt, az már bátran ragadhat utána kalapácsot.

A felvetés arról szólt hogy külön lehetne választani a két dolgot. Nem arról hogy átláthatóbb legyen... Amúgy meg rend a lelke mindennek! ;)
 
Ahogy nézem sokan már több száz hozzászólással rendelkezik, nincs tervben hogy bővítsétek a rangokat 1000 hozzászólásig vagy fentébb?
 
Mexx2 said:
Ahogy nézem sokan már több száz hozzászólással rendelkezik, nincs tervben hogy bővítsétek a rangokat 1000 hozzászólásig vagy fentébb?

Köszi, hogy felhoztad tényleg érdemes lenne kicsit tuningolni :thumbup:
 
viktorlantos said:
Mexx2 said:
Ahogy nézem sokan már több száz hozzászólással rendelkezik, nincs tervben hogy bővítsétek a rangokat 1000 hozzászólásig vagy fentébb?

Köszi, hogy felhoztad tényleg érdemes lenne kicsit tuningolni :thumbup:


Csak így felvetésképpen, hirtelen felindulásból lehetne olyanokat, hogy:

Táp mester: 500 hozzászólás
Co2 betyár: 1000 hozzászólás
Vízmérnök: 1500 hozzászólás
Szűrő gyilkos: 2000 hozzászólás
 
Tervben van az már régóta, csak kicsit ihlet (idő) hiány van. Amiket írtál viszont nagyon tetszenek. :clap:
 
A. Kavicsos said:
Sziasztok!

Úgy látom megjött az ihlet!

Csak most vettem észre!

Mikor lettem "Harcedzett Kertész"?

A.ttila

Átnéztem a taglistát és azt kell mondanom "Harcedzett Kertész" csak Te vagy :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
 
Sziasztok!

eMZé said:
Átnéztem a taglistát és azt kell mondanom "Harcedzett Kertész" csak Te vagy :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Köszönöm Zoli!

Ez két dolgot jelen:
1, sok időd van, hogy át pörgethetted mind a 72 oldalt,
2, olyan gyengéket alkotok hogy a "Legjobb naplók tulajdonosai" körét meg sem közelítem, csak a szám jár (vagyis az ujjam)! :roll:

viktorlantos said:
Ha tudtam volna akkor ezt a lépcsőt "szószátyár"-nak nevezem el ;) :lol:

Azt majd 10.000. hsz. után!

A.ttila
 
A. Kavicsos said:
sok időd van, hogy át pörgethetted mind a 72 oldalt,
Katt: Taglista, Hozzászólások, Hozzászólások

Próbáld ki és látod a sorrendet ;)
 
Engem ezek a pontok akasztottak meg,lehet,hogy már volt róla szó,de homályosítsatok már fel,hogy mire jó ez? :D
 
Sziasztok!

Jelen állás szerint hogy épül fel a rang rendszer (milyen korlátok, lehetőségek vannak beépítve az új regisztráltaknak?

Köszönettel!

A.ttila
 
Kerestem a fórumon, de nem találtam rá az aktuális rangrendszer leírására. Lehet róla valamit tudni? Köszönöm.
 
Jött egy kérés privátban és úgy látom korábban is volt kérdés a rang rendszerről.

Elég régi a fórum és az évek alatt picit változott a rangok kiosztása.

A rangokat bizonyos pontszámok alapján adja a rendszer. Tehát NEM kizárólag hozzászólás alapján.
Ahhoz, hogy főkertész virtuális címet kapjon valaki, nem elég, hogy beír, a közösségnek szeretnie is kell azt amit lát tőled :) :)
A szeretni való tagokra mindenféle címet aggatunk :)

A jelenlegi pontszámok kiosztása:

Új regisztrált 0 pont
Nézelődő 2 pont
Kertész tanonc 5 pont
Kertész segéd 10 pont
Tapasztalt kertész 15 pont
Kert tervező 20 pont
Kertész szaki 25 pont
Főkertész 45 pont
VIP kertész 110 (új rang!)
Legenda 150 (új rang!)

Miért jár a pont?

Az első bejegyzés 1 pont
Valaki kedvel téged 2 pont
Gyakran visszatérő 5 pont
Senki sem tud megállítani 10 pont (100 bejegyzés)
Nagyon kedvelt 10 pont (25 kedvelést kaptál már legalább)
Különösen kedvelt vagy 15 pont (100 kedvelésért jár)
Függő vagy 20 pont (1000 bejegyzés)
A bejegyzéseidből sosem elég 20 pont (250 kedvelés)
Téged imádnak 30 pont (500 kedvelés)
Minden hozzászólásod aranyat ér! 15 pont (legalább 500 hozzászólás hozzászólás lájk arány 1:1) - új eredmény!
A legjobb arc! 40 pont (3 éve regisztrált és 3000 kedvelés) - új eredmény!

Folyt köv...
 
Utoljára módosított:
A "minden hozzászólásod aranyat ér!" megjegyzésnél is jár pont, de nem tudom kiszámolni mennyi. Logikusan 35?
 
Back
Oldal tetejére