• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A rang rendszerről

@viktorlantos üzemel már ez a naplókép szerkesztés a magasrangú fórumozóknak???:)
Mert nálam nincs a naplóm képe mellett az a kis kocka,mint a fotón amit beillesztettél.
 
@viktorlantos üzemel már ez a naplókép szerkesztés a magasrangú fórumozóknak???:)
Mert nálam nincs a naplóm képe mellett az a kis kocka,mint a fotón amit beillesztettél.

Kérlek olvass kicsit vissza a topikban. Leírtam hogyan kell. Napló első bejegyzését szerk.
A fotó amit említettél csak modiknak adminoknak van sajnos.
 
Kérlek olvass kicsit vissza a topikban. Leírtam hogyan kell. Napló első bejegyzését szerk.
A fotó amit említettél csak modiknak adminoknak van sajnos.
Működik köszönöm.
Csak egy kérdés.Itt csak az URL-es fotó beillesztés az egyetlen megoldás???.Nem mintha sokat akarnám szerkeszteni a naplóképet,csak a közvetlen fájlfeltöltés is tuti ötlet volt ,és nagyon hasznos,gondoltam megérdeklődöm itt ebben az esetben ez nem működhet???
 
Működik köszönöm.
Csak egy kérdés.Itt csak az URL-es fotó beillesztés az egyetlen megoldás???.Nem mintha sokat akarnám szerkeszteni a naplóképet,csak a közvetlen fájlfeltöltés is tuti ötlet volt ,és nagyon hasznos,gondoltam megérdeklődöm itt ebben az esetben ez nem működhet???

Filet is tudsz régi hozzászóláshoz feltölteni.

Szerkeszt és alul további beállítások gomb.
 
Nincs valakinek két pontja elsejéig? :)
A VIP szerintem 2017-ben már esélyes, ha csak nem tolják arrébb, mint a nyugdíj korhatárt.
Valahogy úgy képzelem, hogy
@lantosviktor áll a hídon, kezében a billentyűzet.
"Itt ugyse jössz át!" :D

Tapatalk-kal küldve...
 
Én ma kaptam meg az 1000. tetszikemet, köszönöm @Pecás és többiek, jó lett volna valamilyen kis automatikus biztató üzenetet ( pont nélkül ) is kapnom, én ezeknek örültem mindig a legjobban. Utoljára talán az 500-nál kaptam ilyet, régen volt, köszönöm azt a liket @ZaCK. :)
 
Utoljára módosított:
Én ma kaptam meg az 1000. tetszikemet, köszönöm @Pecás és többiek, jó lett volna valamilyen kis automatikus biztató üzenetet ( pont nélkül ) is kapnom, én ezeknek örültem mindig a legjobban. Utoljára talán az 500-nál kaptam ilyet, régen volt, köszönöm azt a liket @ZaCK. :)
Hajrá Sanyi! Jó úton haladsz a Legendává válás útján. Téged itt nagyon szeretünk és megbecsülünk... Csak így tovább!!!:)(y)
 
Sziasztok!

A díjazásnál melyik külföldi versenyen hányadik helyezésig kapható a plecsni?
@kuchi Patrik megérdemelné az IAPLC-s top 27-be kerülésért.
A listát nézve nem látom @bandee nicknevét sem , pedig volt dobogós az AGA-n, ami azért nem semmi!

A.ttila
 
A plecsni témát frissítjük ahogy az idő engedi. Sajnos ez is egy régi modul, ami az új rendszerben ami érkezik valószinűleg nem megy majd.
Így valami mást kell kitalálnunk. Ezért sem teszünk bele már nagy energiákat.
 
Back
Oldal tetejére