• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

A kert

Végre kiraktam a zöld szörnyet a kiskertből!
N-emy ötletét felhasználva egy üveg kémcsőből legyártottam az üveg beömlőmet. Szerintem klasszisokkal jobb lett az összkép, de jöjjenek a képek!
PC072274.JPG


PC072278.JPG


PC072277.JPG
 
Alig látom a beömlőt :D Tudsz nekem képet csinálni ,hogy hogyan csatlakozik a csőhöz meg ,hogy rögzíteted? Egybk mivel sikerült kivágni? Nekem is vagy egy felesleges kémcsövem lehet ,hogy én is kipróbálnék valamit :)
 
Alig látom a beömlőt :D Tudsz nekem képet csinálni ,hogy hogyan csatlakozik a csőhöz meg ,hogy rögzíteted? Egybk mivel sikerült kivágni? Nekem is vagy egy felesleges kémcsövem lehet ,hogy én is kipróbálnék valamit :)

Kicsit megkésve, íme pár kép. Kivágni egy kis multi szerszámmal vágtam van hozzá gravírozó fej azt használtam. Kétféle átmérőben volt itthon kémcsövem, a beömlőnek használt darab nem szorul meg a szűrő csövében ezért kapott egy közdarabot.
PC272450.JPG


PC272451.JPG
 
Szia Tomi!

Szép lett, jót tett a látványnak csőcsere!

Ezek szerint megmaradt az Elatine végül?!
Írhatnál róla pár gondolatot (akár a topicjában is)!

Köszönettel!

A.ttila
 
Így fazonra nyírva még frankóbb. Gratula. Lehet hogy már valahol írtad de megkérdezhetem milyen géppel lőtted a képeket?
 
Be vannak még tojva rendesen, ha mozgás van rögtön abbahagyják a hancúrt, és spuri a sarokba.
Olympus SP-500UZ nem egy mai darab, a képek szerkesztve vannak egy PhotoScape nevű progival.
 
Back
Oldal tetejére