• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Nincs sok időm a fórumon lenni mostanában de egy akváriumot mindig megnyitok.Nem tudom az okát de megnyugtató nézni.
Nem lesz nagy meglepetés ami mellé odateszem a szavazatomat
https://akvakertesz.hu/threads/tisztas-az-erdo-melyen.7494/
@Gáncs Péter
Szerintem ha valami csoda nem történik meg is van a hónap akváriuma cím erre a hónapra is.
Előre is gratulálok Peti ;),csak így tovább !(y)
 
Huhh itt aztán felpörögtek az események :)
Ezúton engedjétek meg, hogy megköszönjem az elismerő szavazataitokat: @AmegA @meleagris @keszalvo @SMAdrián @Zuzmi
Tényleg ösztönző, ilyen tapasztalt kertészektől megkapni a voksot ;) Pedig tuti nehéz kiválasztani egyet, még ha minden hónapban lehet akár másra is adni a voksot.
Nagyon sok szép akváriummal látjuk el ezt a fórumot, úgyhogy csak így tovább ;)
 
Huhh itt aztán felpörögtek az események :)
Ezúton engedjétek meg, hogy megköszönjem az elismerő szavazataitokat: @AmegA @meleagris @keszalvo @SMAdrián @Zuzmi
Tényleg ösztönző, ilyen tapasztalt kertészektől megkapni a voksot ;) Pedig tuti nehéz kiválasztani egyet, még ha minden hónapban lehet akár másra is adni a voksot.
Nagyon sok szép akváriummal látjuk el ezt a fórumot, úgyhogy csak így tovább ;)
Azt hiszem a köszönet téged illet, hogy ilyen kis ékszert alkottál, mi pedig csodálhatjuk.
Na de ne bízd el magad, jövünk ám!;):LOL:
Tapasztalt kertész.....maximum lelkes amatőr ha vagyok.
Csak így tovább, gratula még egyszer.
 
Ha jól látom még nincs meg a tíz szavazat, így jelentkezem kilencediknek. Mostanában nem sokat fórumozok, de azért látom ez egy egyedi alkotás: tisztás az erdő mélyén. Linket most hadd ne rakjak be mobilról, előttem sokan megtették. Remélem kap még egy szavazatot és bekerül a klubba, mert igazán megérdemli.
 
Én is rá szavaznék: https://akvakertesz.hu/threads/tisztas-az-erdo-melyen.7494/
Gyönyörű, egészséges, igazi aquascaping. Keretezve is nézegetném a falon :)

Persze jöhet még egy bomba a hónapban, de lehet a nyaralások miatt ez már nem történik meg.

Nagyon szépen köszönöm az újabb szavazatokat! @Mardifunk @viktorlantos @evavigh @eMZé
Elbízni nem fogom magam, van még hova fejlődni. Ha csak a legutóbbi HAC eredményeit nézzük, még a legjobb tízbe bekerülni is elismerésre méltó teljesítmény, ilyen kemény mezőnyben.
Viktor “falas” ötletét meg fejben tartom ;) Amint meglesz a végleges arca az összeállításnak es sikerül is befotózni, akkor nagy valószínűséggel printelés és keretezés lesz a vége :)
 
Nagyon örülök hogy jó helyre megy a díj. Élőben még durvább az az emelkedés és térérzet amit @Gáncs Péter megalkotott. Remélem a következő is hasonló lesz.

És ha rászánom magam egy újra indításra ősszel szívesen látlak egy építkezésre.

Azért a hónap végéig még sok idő van, de remélni lehet a legjobbakat.
Az építkezésre köszönöm szépen a meghívást, számíthatsz a részvételemre ;) Még ha csak egy kis hardscape vizitre invitálsz feltöltés előtt, én arra is szívesen megyek! [emoji106]
 
Back
Oldal tetejére