• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Na, azt hittem hogy én fogok először szavazni a Mountainside forest naplóra aztán jövök, hogy leadjam a szavazatom, erre megelőztetek :D
Ettől függetlenül részemről is ez a napló és tulajdonosa @W.Márk kapja a szavazatomat.
Tetszik az akvárium, a növények érésével egyetemben a scape is elég jól szépül és igazodik, folyamatosan javít az állapotokon, látszik hogy sok erőfeszítés és munka van benne. Nem mellesleg szép egészséges élővilág jellemzi :)
(y)
 
Na, azt hittem hogy én fogok először szavazni a Mountainside forest naplóra aztán jövök, hogy leadjam a szavazatom, erre megelőztetek :D
Ettől függetlenül részemről is ez a napló és tulajdonosa @W.Márk kapja a szavazatomat.
Tetszik az akvárium, a növények érésével egyetemben a scape is elég jól szépül és igazodik, folyamatosan javít az állapotokon, látszik hogy sok erőfeszítés és munka van benne. Nem mellesleg szép egészséges élővilág jellemzi :)
(y)
Huu, köszönöm szépen ! :)
 
Sziasztok,
Hónap végéhez közeledve mi is leadjuk a szavazatunkat, a változatosság kedvéért @W.Márk naplójára, a Mountainside forestre. ;)
A napló elég részletesen vezetett egészen az építkezéstől követhető a fejlődés és a finomítgatások, lehet belőle tanulni. A scape az elején nekünk kicsit furcsa volt azokkal a kövekkel, de most hogy már beértek a növények, pofás lett. (y)
Ó, és ha jól számolunk, ezzel meg is van a 10, szóval gratu! :D
 
Back
Oldal tetejére