• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A hónap akváriuma a fórumozók szavazata alapján

Felhivnam a figyelmet @Meskó Probalkozunk VI akvariumara.
Lelkes akvarista, latszik a fejlödes az akvariumon, söt meg a fotok minösegen is. Nagyon nagy szeretettel gondozza a lakokat, rendszeresek a posztok az akvahoz, igazan lelkes, en ra voksolok!!
 
Én egy nano akvára szavazok most, a kismamás, szuperzöld
Green Shelter a
@Zuzmi kertészetből nagyon kocka.
Minden szobába tennék egy hasonlót.
Nagyon kedves vagy! Jolesik.:love: Bar kozelebe sem erek a honap akvariuma cimnek. Szeretem ezt a szamomra uj...talan eletformat nem csak hobbit. Remelem egyszer raszolgalok...;)
 
Nagyon kedves vagy! Jolesik.:love: Bar kozelebe sem erek a honap akvariuma cimnek. Szeretem ezt a szamomra uj...talan eletformat nem csak hobbit. Remelem egyszer raszolgalok...;)
Bar kozelebe sem erek a honap akvariuma cimnek.Még j
Nagyon kedves vagy! Jolesik.:love: Bar kozelebe sem erek a honap akvariuma cimnek. Szeretem ezt a szamomra uj...talan eletformat nem csak hobbit. Remelem egyszer raszolgalok...;)
Én is azt gondolom, hogy nem érek fel a sok szép növényeshez, ráadásul a teknőc is állandóan bemozdul fotózáskor... :D Nem, mintha bárki szavazott volna rá. :ROFLMAO:
 
Bar kozelebe sem erek a honap akvariuma cimnek.Még j

Én is azt gondolom, hogy nem érek fel a sok szép növényeshez, ráadásul a teknőc is állandóan bemozdul fotózáskor... :D Nem, mintha bárki szavazott volna rá. :ROFLMAO:
Pedig nagyon jo arc az a kis teki;) Es szep kis dzsungel veszi korul. :love:
 
számomra még mindig talány hogy most a naplókat díjazzuk vagy az akváriumokat (kinézetét)... mert azért a szappantartó néhány kezdő post-ja azért nem volt semmi (szedegethettük az állunkat a technikai kivitelezéstől) és elég összetett kis teknőslak lett. (y)
 
számomra még mindig talány hogy most a naplókat díjazzuk vagy az akváriumokat (kinézetét)... mert azért a szappantartó néhány kezdő post-ja azért nem volt semmi (szedegethettük az állunkat a technikai kivitelezéstől) és elég összetett kis teknőslak lett. (y)
Igen igen!
Es nekem sem tiszta. Attol meg, hogy nem versenyerett egy aki, nagyon sok jo naplo van. Szep egeszseges novenyek, allatok. Es alapos, gondos gazdi, csupa hasznos dolgot leirva, ami az onmaga es masok fejlodeset segiti.
 
Back
Oldal tetejére