• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos A fórum használata

myk74 said:
Üdv!Itt a fórumon belül,nem lehetne egy olyan topicot csinálni ahol a tagok akváriumainak a képei vannak feltéve?Csak képek,semmi hsz!Mindenki felrakhatna egy képet az akváriumáról, névvel együtt.Ha valakinek pusztán elmélkedni-nézelődni van kedve,az itt gyönnyörködhetne a képekben.Sokszor fáradtan nekem is csak arra van erőm hogy képeket nézegessek.Ha minden aktív tag rakna fel egy képet,akkor elég sok látnivaló összegyűlhetne!Ha valakit meg komolyabban érdekel egy aki ,ott a név és megtalálja a naplók között. :thumbup:
Nem rossz az ötlet bár így lehet, hogy azok akik csak ezért ugranak be végigpörgetik és kész így egy csomó mindenből kimaradhatnak, de én is gondoltam már erre szóval +1! XD
 
Skacok! Ha csak a hozzászólás egy részére akartok reagálni és törlitek az előtte vagy utána levő részt arra figyeljetek, hogy a
Kód beillesztése:
[quote][/quote]
mindkét oldalon meglegyen :!: :idea:
 
myk74 said:
Üdv!Itt a fórumon belül,nem lehetne egy olyan topicot csinálni ahol a tagok akváriumainak a képei vannak feltéve?Csak képek,semmi hsz!Mindenki felrakhatna egy képet az akváriumáról, névvel együtt :thumbup:

Jó lehet, de akkor már egy link legyen alatta, ami a naplóra mutat és akkor azonnal oda tud ugrani, ha megtetszik neki és meg akarja nézni. ;)
Kvázi naplóprospektus :)
 
Hello.
Mivel új felhasználó/tag vagyok ezért még moderátori engedély kell, hogy megjelenjen az hozzászólásom.
A kérdésem az lenne, hogy azt írja a rendszer ha új hozzászólást írok akkor ha, a moderátor jónak ítéli akkor beteszi a többi közé és jelzést kapok arról hogy megtörtént a hozzászólás.
Na már most én 3 hozzászólást írtam ebból eddig 1 jelent meg és semmi féle jelzést nem kaptam.
Ez most hiba vagy nem?
Továbbá amik eddig nem jelentek meg azok azért nem mert nem is fognak vagy még nem döntötték el a moderátorok?
Mert erről is lehetne jelzést kapni, hogy tudja az ember és úgy fogalmazzon hogy elfogadható legyen.
Előre is elnézést kérek, hogy ha kötekedek még csak 1 napja vagyok és már kihúzom a gyufát, és ezt a (hibát) hiányosságot fedeztem fel, ha egyáltalán az.
Köszönöm.
 
Hááát az úgy volt :) Néha megfeledkezünk a jóváhagyásra váró hsz-ekről így gyűlnek és amikor egyikünk észreveszi elfogadja/elutasítja :)
Most nekem jutott eszembe, és engedélyeztem őket, akárhogy döntünk kapsz róla automatikus PÜ-t azt hiszem, ha olyan akkor megírom hogy mi a baj, de ez változó. ;)
Mexx2 said:
Előre is elnézést kérek, hogy ha kötekedek még csak 1 napja vagyok és már kihúzom a gyufát, és ezt a (hibát) hiányosságot fedeztem fel, ha egyáltalán az.
Köszönöm.

Nincs miért elnézést kérned, jogos volt az észrevételed. :wave:
 
Sziasztok

Ha pm-et akarok írni, nem működnek az emotikonok.A beállításoknál úgy látom minden stimmel,nem tudja valaki hogyan kell visszaállítani?
Köszi R
 
robokuty said:
Sziasztok

Ha pm-et akarok írni, nem működnek az emotikonok.A beállításoknál úgy látom minden stimmel,nem tudja valaki hogyan kell visszaállítani?
Köszi R

PM-ben ki van kapcsolva, ezért nem tudtad használni.
 
robokuty said:
Sziasztok

Ha pm-et akarok írni, nem működnek az emotikonok.A beállításoknál úgy látom minden stimmel,nem tudja valaki hogyan kell visszaállítani?
Köszi R

Ki lett kapcsolva rendszer szinten, nem nálad van a hiba, a formázások és a BBCode-ok sem mennek.

UI: közben látom V. megelőzött. :)
 
Egy kérdés, úgy tűnt fel, hogy a webshop link moderálva fórumját nem tudom üzenetbe linkelni, ennek mi az oka?
 
Mexx2 said:
Hello.
Mivel új felhasználó/tag vagyok ezért még moderátori engedély kell, hogy megjelenjen az hozzászólásom.
A kérdésem az lenne, hogy azt írja a rendszer ha új hozzászólást írok akkor ha, a moderátor jónak ítéli akkor beteszi a többi közé és jelzést kapok arról hogy megtörtént a hozzászólás.
Na már most én 3 hozzászólást írtam ebból eddig 1 jelent meg és semmi féle jelzést nem kaptam.
Ez most hiba vagy nem?
Továbbá amik eddig nem jelentek meg azok azért nem mert nem is fognak vagy még nem döntötték el a moderátorok?
Mert erről is lehetne jelzést kapni, hogy tudja az ember és úgy fogalmazzon hogy elfogadható legyen.
Előre is elnézést kérek, hogy ha kötekedek még csak 1 napja vagyok és már kihúzom a gyufát, és ezt a (hibát) hiányosságot fedeztem fel, ha egyáltalán az.
Köszönöm.

Mivel tonnaszám érkeznek a mai napig spammerek a fórumra és a Captchan úgy mennek át mint kés a vajon, képtelenség kivédeni egy idő után a spammer áradatot.
Erre bevezettünk egy többlépcsős rendszert, ami némileg kezelhetővé teszi az esetet, de még mindig nem védi ki az élő spammereket. Szóval röviden a bejegyzés is azért nem jelenik meg egyből, mert a spammer jön, topikot nyit, beír és csak utólag tudnánk kiszedni. Így viszont nem tud beírni. Ha körbenézel a fórumok többségén ez óriási gond. Mi is csak ideiglenes védekezést találtunk ellenük. Remélem végre valami használható rendszert is kitalálnak a Captcha helyett és a Phpbb fórum programozói is elgondolkodnak ezen..... Addig sajnos marad a védelem és a napi több száz spammer kiszorítása.

A kényelmetlenségért minden új reggelőtől elnézést kérünk.
 
Daníí said:
Egy kérdés, úgy tűnt fel, hogy a webshop link moderálva fórumját nem tudom üzenetbe linkelni, ennek mi az oka?

Reklám célra használjátok a fórumot. Ráadásul sok esetben elfogadhatatlan stílusban. Ezért történt a moderálás.
 
viktorlantos said:
Daníí said:
Egy kérdés, úgy tűnt fel, hogy a webshop link moderálva fórumját nem tudom üzenetbe linkelni, ennek mi az oka?

Reklám célra használjátok a fórumot. Ráadásul sok esetben elfogadhatatlan stílusban. Ezért történt a moderálás.

Értem.
 
Természetesen semmi bajom vele, csak megjegyeztem az észrevételt, de így már világos.
Bár most sem kaptam PÜ-t, hogy a hozzászólás engedélyezve lett, csak a "saját hozzászólásaim"-ban látom meg a topic-ban.
Baj nincs vele, csak jeleztem, elvégre így lehet egyről a kettőre jutni, mivel nem csak a jót kell észre venni hanem a rosszat is.
 
Mexx2 said:
Természetesen semmi bajom vele, csak megjegyeztem az észrevételt, de így már világos.
Bár most sem kaptam PÜ-t, hogy a hozzászólás engedélyezve lett, csak a "saját hozzászólásaim"-ban látom meg a topic-ban.
Baj nincs vele, csak jeleztem, elvégre így lehet egyről a kettőre jutni, mivel nem csak a jót kell észre venni hanem a rosszat is.

Szia, nincs automatikus értesítés. Minden ilyen hozzászólás automatikusan moderációs állapotba kerül. Ha valamelyik modi vagy admin elfogadja, megjelenik. Ez csak az első néhány hozzászólásnál van utána már automatikusan láthatóak lesznek. Talán első 5.

Időnként ahogy Dani is írta elkerüli a figyelmünket a sok hozzászólás között. És a fórum sem figyelmeztet minket elég kiemelten, hogy mit kell jóváhagyni. Ezért nekünk is résen kell lenni. De igyekszünk általában gyorsan reagálni a bejegyzésekre.

Szóval semmi gond, csak gondoltam leírom. ;)
 
Akkor még annyi, hogy amikor belinkeltek egy másik oldalt, és rákattintok akkor nem új lapon hozza be hanem erről a honlapról irányít át.
Ez direkt így csináltátok?
 
Mexx2 said:
Akkor még annyi, hogy amikor belinkeltek egy másik oldalt, és rákattintok akkor nem új lapon hozza be hanem erről a honlapról irányít át.
Ez direkt így csináltátok?

Ez a fórum sablon velejárója. Ilyen szinten nem másztunk bele, hogy a Target opciót is átvariáljuk. Ha külső linket látsz, akkor jobb klikk és megnyitás új lapon vagy ablakban. Így elkerülheted a Target problémát.
 
Re: Egyéb kérdések, kérések

Üdv!
Én egy észrevétellel élnék a fórummal kapcsolatban.
Csak most tűnt fel, hogy pü küldésekor nem tudok emotikonokat használni! Azt, hittem, hogy beállítási hiba, de nem találtam sehol olyan beállítási opciót ahol be tudtam volna kapcsolni. Ez most direkt van így, vagy én vagyok már túl álmost és csipás, hogy nem találtam a bekapcsolási opciót? :yawn: :roll: :D
 
Re: Egyéb kérdések, kérések

Eqinox said:
Üdv!
Én egy észrevétellel élnék a fórummal kapcsolatban.
Csak most tűnt fel, hogy pü küldésekor nem tudok emotikonokat használni! Azt, hittem, hogy beállítási hiba, de nem találtam sehol olyan beállítási opciót ahol be tudtam volna kapcsolni. Ez most direkt van így, vagy én vagyok már túl álmost és csipás, hogy nem találtam a bekapcsolási opciót? :yawn: :roll: :D

A BBCode kikapcsolása miatt szűnt meg ez a lehetőség privátban.
Használjátok a rég bevált módszereket szmájlizni. pl ":)"
 
Mexx2 said:
Akkor még annyi, hogy amikor belinkeltek egy másik oldalt, és rákattintok akkor nem új lapon hozza be hanem erről a honlapról irányít át.
Ez direkt így csináltátok?
Kattints görgővel a linkre.
 
Back
Oldal tetejére