• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos 870 liter növényes hamarosan diszkoszos

Várjuk a képeket a koszokról, biztosan nagyon fog nekik tetszeni az új "palota". Hány darabot (és milyen méretűeket) tervezel telepíteni?
 
hát akkor a koszokról képek itt:

6396620109_f38e70c4d6_z.jpg


itt még a tenyésztőnél laktak, a londoni kiruccanás csúszott egy hetet, így várnom kellett, hogy el tudjam hozni őket. Nem akartam itthon hagyni őket még magukra. Első körben 10 db fog érkezni. Ez nem sok, de mivel növényes az akvárium, így nem is lehet annyira karban tartani diszkoszok alatt mint egy minimál stílusú diszkoszos akváriumot. Így is lehet az aljzat egy részétől meg kell majd válnom.

Amíg Londonban voltam nem nyírtam két hétig egy darab növényt se. Ennek az eredménye egy ősdzsungel volt az akváriumba. (édesanyám lelkesen tápozta a növényeket:) )
Erről képek:
6486121801_763932c025_z.jpg


6486119773_b8cee1b523_z.jpg


6486117683_e43a63f5bf_z.jpg


6486115439_a48a86eaef_z.jpg
 
Szép halak!

Tetszik a dzsungeles állapot, ebben biztosan nagyon jól fogják érezni magukat a halak!

:clap: :clap:

Nagyon várom a betelepített képeket!
 
Leesik az ember álla, amikor ekkora aksikat néz... Nagyon pöpec, gratulálok! :thumbup: A diszkoszokhoz különösképpen, Kocka kolléga már próbálkozott növényezés vs. diszkoszok témában, Ő inkább a halaknak szavazott bizalmat.
Érdekes lesz látni mi lesz, ha párbaállnak, bár lehet ekkora aksinál nem lesz probléma. :)
 
Jajjj, hát nagyon szépek! Ilyenkor mindig irigykedem egy kicsit, már vagy 10 éve szeretnék egy böhöm diszkoszost, de csak nyugdíjas éveimre tervezem, addig meg még van idő. :mrgreen: Gratulálok a szépségekhez és az akváriumhoz is. Sok kitartást hozzá!
 
Back
Oldal tetejére