• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

64 L Opti-White

Egy kis átrendezés után friss képek:

17756387_7cf854636b51cb433c6ff7c342e06fe9_m.jpg


17756383_6ccafb27752148f5c27ba5da37cf76c3_m.jpg
Egy kis átrendezés után friss képek:

17756387_7cf854636b51cb433c6ff7c342e06fe9_m.jpg


17756383_6ccafb27752148f5c27ba5da37cf76c3_m.jpg

A jo eletbe de jo lett.:Dkicsit besürüsödöt hätul,de igy vagäny a sero.
 
Azt nem tudom mit csináljak a Red Cherrykkel. Egyre többen vannak. Csak nem kéne leöldösni őket. Valami tipp?
 
Áhh nem, beáll egy egyensúly, mint a természetben. Tér, kaja, egyedszám függvénye és ha elérik a határt, nincs továbbszaporodás. Az állatokat K és R-stratégisták lehetnek, populációdinamikában használatos fogalmak. Az egyik addig szaporodik, míg kaja és tér van, majd ha elfogy, összeomlik a populáció, a másik folyamatosan, mértékkel, fenntartva egy alacsonyan növő egyedszámot... bla-bla-bla. :D
Az RC nemtom milyen stratégista ;)
 
Áhh nem, beáll egy egyensúly, mint a természetben. Tér, kaja, egyedszám függvénye és ha elérik a határt, nincs továbbszaporodás. Az állatokat K és R-stratégisták lehetnek, populációdinamikában használatos fogalmak. Az egyik addig szaporodik, míg kaja és tér van, majd ha elfogy, összeomlik a populáció, a másik folyamatosan, mértékkel, fenntartva egy alacsonyan növő egyedszámot... bla-bla-bla. :D
Az RC nemtom milyen stratégista ;)

Azta!!! Ez kimerítő válasz volt!!!
 
Üdv,
Nagyon tetszik az aki, kiváncsiskodnék mint kezdő növényes, hogy hová rejtetted el a Co2 difijét? Látok bubit, de a növények alól?
 
Köszi, megnéztem, nem rossz ötlet, igy megspórolható a diffúzor, látnom kell hogyan is néz ki, vhol megnézem élőben. Ha jól értem akkor a külső szűrőre köthetem és az juttatja be a co2 t az aksiba. Még egy dolog, nézegetem a lily pipe-kat és láttam van akril belőle jó nem olyan szép mint az üveg, de gyerekbiztos az biztos. Van belőle nagyon drága verzió, de láttam pl. ki és befolyót, magyar termék 14-ért. Az mennyivel "rosszabb" annál mint ami háromszor annyiba kerül?
 
Back
Oldal tetejére