• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

64 L Opti-White

Hmm azért egy fotót pattints róla légyszi. Ha balfékek voltunk akkor jövünk neked egy grátisz Japonica-val. Ha jól tudom szombaton jön szállítmány.

A háttérben jobbra a kövek mödött.. Hatalmasra nőttek.
17745621_6ef16e7af6aec679e2fb1e0ff8c1256d_m.jpg


közelebbről:
17745623_a4cac8f853bf6a7e0120170fb8bb2bef_m.jpg


Balra lent Na az a valódi Japonica sztem..
17745625_e931a7327cf4ec9c0ade0a131a39866f_m.jpg
 
Hät igen,az ott hätul Aubertii,de szerintem nagyon jol järtäl,mert illik a kepbe.;)

jah pont arra gondoltam hogy a japonica nem is látszódna ott :D a napokban teszek balra hátra is belőle mert már hozott egy nagy oldalhajtást.
 
jah pont arra gondoltam hogy a japonica nem is látszódna ott :D a napokban teszek balra hátra is belőle mert már hozott egy nagy oldalhajtást.
Lätod,a sors keze(GA).szerintem feldobja a hätso reszt.ha jol erzi magät könnyen szaporithato,csak ovatosan le kell välasztani az oldalhajtäst.
 
Szerintem is szep vele, de ettol meg all az ajanlat ;)

Köszi Viktor de nincs szükség rá.
Már csak azt mondja meg nekem valaki, hogy leválasztottam az előbb róla egy nagy oldalhajtást. El is ültettem balra hátra. Viszont ennek sokkal szebb élénk zöld szine van. hogy hogy más szinü?

17746309_e55587b0dbee4dcd690fb07e71c8386b_m.jpg
 
tényleg gyönyörűen nő, nagyon szép, de... kövezzetek meg érte, de szerintem elvitte a fókuszpontot az aksiból....
hamut szórok a fejemre, győzzetek meg hogy nem így van :cool:
 
tényleg gyönyörűen nő, nagyon szép, de... kövezzetek meg érte, de szerintem elvitte a fókuszpontot az aksiból....
hamut szórok a fejemre, győzzetek meg hogy nem így van :cool:

Dee, szerintem is igazad van, nekem is nagyon bejön, de néhány centivel lehetne alacsonyabb,hogy ne ezt a "rőzsét" vedd észre először a medencében. Egyébként gyönyörűszép az akva, grat! ;)
 
Dee, szerintem is igazad van, nekem is nagyon bejön, de néhány centivel lehetne alacsonyabb,hogy ne ezt a "rőzsét" vedd észre először a medencében. Egyébként gyönyörűszép az akva, grat! ;)

Ezt a rözsét sztem mindegy hova rakom :D
 
Igen elviszi most meg. Mert nem tudta hogy mekkora lesz. Viszont ha vegig beulteti a ko mogott akkor pofas lesz. Illetve ha megno a kis oldalhajtas amit most ultetett at. Sztem jo:)
 
Szerintetek egy ekkora akváriumot. Azaz pontosan ezt az akváriumot el lehet költöztetni ugy hogy az állatokat kifogom a vizet leszivom amenynire tudom és viszem? Mert hamarosan költözök és szétszedni nem lenne szivem, mikor már éppen alakul.
 
Szerintetek egy ekkora akváriumot. Azaz pontosan ezt az akváriumot el lehet költöztetni ugy hogy az állatokat kifogom a vizet leszivom amenynire tudom és viszem? Mert hamarosan költözök és szétszedni nem lenne szivem, mikor már éppen alakul.
En anno csinältam ilyet.Egy 54 l-es akit adtam el a kollegämnak,vizet leszivtuk teljesen,növenyek egy kis kannäba,es a halak is külön.igaz csak 5-600metert vittük,de igy is szetcsuszot minden.2 nap utän mint koräban,viz tiszta volt,de nem tudom te milyen tävolsägba költözöl.ja es telen minden mäs.
 
En anno csinältam ilyet.Egy 54 l-es akit adtam el a kollegämnak,vizet leszivtuk teljesen,növenyek egy kis kannäba,es a halak is külön.igaz csak 5-600metert vittük,de igy is szetcsuszot minden.2 nap utän mint koräban,viz tiszta volt,de nem tudom te milyen tävolsägba költözöl.ja es telen minden mäs.

Én a növényeket sem venném ki. HC-t szinte lehetetlen lenne. Vizet szivnám le meg garnikat ki. Az üveg birja-e arra lennék kiváncsi. 4 emeletről kéne levinni :S kb 1 km re aaréb költözök.. Háát necces lesz előre félek.
 
Én a növényeket sem venném ki. HC-t szinte lehetetlen lenne. Vizet szivnám le meg garnikat ki. Az üveg birja-e arra lennék kiváncsi. 4 emeletről kéne levinni :S kb 1 km re aaréb költözök.. Háát necces lesz előre félek.
A HC-t en se vennem ki.de talän a köveket igen.lift?
 
Back
Oldal tetejére