• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech 200L Low tech

üdv!
Van még egy kis barnaalgám ,de lassan teljesen eltünik. A parvula mini bubizik, szépen dúsúlgat és megindúlt a terjeszkedésben. Egyik-másik helyen már 5-6 cm-re is elkúszott ,pedig csak jövőhét kedden lesz 2 hetes. A rotala bedúsítása megtörtént és erőteljes növekedésbe kezdett. Mostmár fel fogom engedni a víz felszínéig. A Hirsuta is szépen dúsúl.
pár friss fotó a jelenlegi helyzetről

a1_2013_1_25_mbqi802ord.jpg


a1_2013_1_25_jlvlrp8a02.jpg


a1_2013_1_25_cz7a1o9cbz.jpg
 
Szia!
Látom, hogy használtál EasyLife Profito-t...
Mennyire vált be?
Naponta vagy hetente adagoltad?
GA tápokat használok, de a mostani tápvásárlást sajna kevesebb pénzből kell megoldanom..

Köszi!
 
Szia Dani!
Napi adagolással alkalmaztam. Meg voltam vele elégedve. Szerintem árértékben jó kis táp.
Viszont amióta Tropica tápot használok, azóta jelentősen jobban érzik magukat a növények. Erőteljesebbek, egészségesebbek, élénkebbek és szebb formájukat mutatják és nagyobb leveleket hoznak.
 
pár napja toltam be még egy csövet, úgyhogy most 150W (t8) világítok 6,5 órában. Tropica Plant Nutrition+ (napi 5ml) és Neptun carbo (napi 7ml) adagolok
 
Amikor már közel van a felszínhez akkor már hatványozottan nő, a fény az nagyon húzza magához és ott már a levelei is szebbek.
Ügyes vagy Zoli, alakul ez szépen!

Enyire még soha nem tapasztaltam a rohamos fejlődését. Mindenesetre nagyon tetszik. Régen is volt Rotalám, de akkor azért ennyire nem "szaladt". Egyébként ez még mindíg a te növényed lezármazottjai
egy kis "visszatekintés a múltba" :)
a1_2013_1_27_tzisin0l78.jpg
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére