• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 120 literes növényes

először a JBL golyóbisokat próbáltam ki, na azok nagyon nem tetszettek, mert még hónapokkal a ledugdosásuk után is fel-fel bukkantak az ültetgetések alkalmával...
Ne is mondd, ismerem... Ráadásul amint vizet ér azonnal el kezd szétmállni... 😑
 
67C550D8-B82E-493F-B5D3-3DB5FE2D9A51.jpeg

tegnap egy hatalmas adag, gyönyörű mohát kaptam @miles -től amit nagyon szépen köszönök neki! 😊👍
az a tervem, hogy holnap veszek majd ragasztót és felragasztgatom a fákra..

kezdek bajban lenni... fél éve, amikor az akváriumot elindítottam, csak egy szép parvula gyepet akartam, de köszönhetően a fórumnak és Nektek, lassan egy arborétumom lesz... 🤣🤣🤣
 
View attachment 146804

tegnap egy hatalmas adag, gyönyörű mohát kaptam @miles -től amit nagyon szépen köszönök neki! 😊👍
az a tervem, hogy holnap veszek majd ragasztót és felragasztgatom a fákra..

kezdek bajban lenni... fél éve, amikor az akváriumot elindítottam, csak egy szép parvula gyepet akartam, de köszönhetően a fórumnak és Nektek, lassan egy arborétumom lesz... 🤣🤣🤣
Óriási a változás...előttem van még a kép, amikor az oldalüveg tiszta zöldalga volt...
Nagyon szép, remélem sokat nézegeted.
 
köszönöm szépen! 😊
hihetetlen, hogy az a zöldalga, amire emlékszel, kb a tizede volt annak a mennyiségnek, ami miatt végső elkeseredésemben és hasznos tanácsokat remélve regisztráltam a fórumon...
íme egy kép a kezdetekről... 🤣🤣🤣
View attachment 146829
Tamás, ez a kiindulási állapot megúszta a restartot? (lusta vagyok visszatekerni, fürdenek a gyerekek🙄😁)
 
Back
Oldal tetejére