• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

És még egy, de ez GoPro-s, és drónos felvétel. Gyönyörű a helyszín, élénk színekkel. És a legvége az haláli.
Jól tolja a srác ez kétségtelen. :)
Nekem mindig is tetszett ez a street és trial keverék. Óriási rutin és természetesen arra való bicó is kell ehhez. Egy egy ilyen bicó igen csak vetekszik egy komoly aki árával. :)
Mondjuk ha annak idején én is bicaj helyett akira kezdem költeni a pénzt akkor nem ilyen akim lenne. :D én a downhill műfajnak hódoltam évekig és nekem még igen olcsó bicajom volt a maga 5-600e ft-os értékével :D
 
Jól tolja a srác ez kétségtelen. :)
Nekem mindig is tetszett ez a street és trial keverék. Óriási rutin és természetesen arra való bicó is kell ehhez. Egy egy ilyen bicó igen csak vetekszik egy komoly aki árával. :)
Mondjuk ha annak idején én is bicaj helyett akira kezdem költeni a pénzt akkor nem ilyen akim lenne. :D én a downhill műfajnak hódoltam évekig és nekem még igen olcsó bicajom volt a maga 5-600e ft-os értékével :D
Én a triálnak éltem kb. 8 évig. Verseny itt, verseny ott, edzés itt, edzés ott. Szép idők voltak azok. Már kb. 6-7 éve abbahagytam, de ha ráállok egy triálgépre, azért még mindig megvan az egyensúly, meg egy pingpong asztalra még fel tudok ugrani.
 
Én a triálnak éltem kb. 8 évig. Verseny itt, verseny ott, edzés itt, edzés ott. Szép idők voltak azok. Már kb. 6-7 éve abbahagytam, de ha ráállok egy triálgépre, azért még mindig megvan az egyensúly, meg egy pingpong asztalra még fel tudok ugrani.
Én már vagy 8éve nem hódolok a downhill-nek. Azóta a bringám is nem abban a formában van mint volt. Lekerültek alkatrészek, átalakult stb stb... :)
 
Én már vagy 8éve nem hódolok a downhill-nek. Azóta a bringám is nem abban a formában van mint volt. Lekerültek alkatrészek, átalakult stb stb... :)
Azért még most is szívesen lezúznál a Hármshatárhegyről, és elugratnál minden egyes lehetőségnél...
 
Az urak baromi jó kajákat csinálnak. Ebben a részben hambikat raknak össze. ui: Ne nézd meg, ha éhes vagy...
 
Klafa.Bár a "Szemfényvesztők" óta kicsit szkeptikus vagyok:LOL:
Régebben egy rakat Dynamo videót megnéztem, biztos azért ajánlotta ezt is a megosztó. Ott sejtettem, hogy megrendezett videók, de azért nagyon bírtam, tehetséges csávó. Itt is leírják a kommentekben a trükk alapjait, de én azt sem hiszem el :)
Filmekből nekem a Norton féle Illuzionista volt nagyon ütős, mert bár nem volt olyan nagy durranás a film, valahogy tök jól átadta a hangulatot, olyan volt mintha én is ott ülnék a nézőtéren..
 
Back
Oldal tetejére