• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Videók

Ezzel az úr nagyban megnöveli az emberiség ökológiai lábnyomát...de GERONIMO úgy beülnék ebbe a gépbe! :D;):whistle:
 
Utoljára módosított moderátor által:
Nem olyan jó az[emoji1]
Najóóó húúú b@zzd meg. [emoji1] nekem viszonylag sokat van szerencsém ülni abban a kocsiban. Sokat megy vele kilincsel előre akár még belvárosban is[emoji1]
Legutóljára most szombaton pörhettük kicsit. Aztán egy izmos 250km/h-val kocsikáztunk egyet[emoji5]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
;)Saját készítésű telós videó.:)
Helyszín:Baja - Tesco-val szembeni benzinkút parkolója.Kisajátították a drifterek:woot:Nagyon komoly a verda(n)
@danyi03 -nak,mert tudom ,hogy szereted a benzingőzt:).Remélem átmegy a feeling
 
;)Saját készítésű telós videó.:)
Helyszín:Baja - Tesco-val szembeni benzinkút parkolója.Kisajátították a drifterek:woot:Nagyon komoly a verda(n)
@danyi03 -nak,mert tudom ,hogy szereted a benzingőzt:).Remélem átmegy a feeling
Az ilyentől mindig kicsit ideges leszek. Miért nem megy pályára? Persze, ki ne hülyülne az utcán, de ez egy versenyautó. A drift meg ilyen :)

 
Felre ne erts, ez nem neked szol hanem a hulyegyereknek aki csinalja :)
Egyébként nem védeni akarom ,de az a parkolórész sokszor ki van sajátítva.Szerintem bérbe adják.Szokott ott cirkusz is lenni.Civil autók sosem szokták használni.Hát a srác koptatja az aszfaltot rendesen.
 
Főnököm a hétvégén ismét gumit éget[emoji33] [emoji1]

Tapatalkkal küldve az én LG-H420 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére