• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Skylight Hyperbar

Fermacht

Kertész szaki

Skylight Hyperbar FL.60H - 60 cm Méret: 60x13 cm​

  • Áram fogyasztás: 64W
  • Fényerősség: 5400 lm
  • Színhőmérséklet: 3000-30000K
  • Vízállóság: IP67
  • Kábel hossz: 1,5 m
  • Wifi: 2.4 GHz, WPA2
  • Garancia: 2 év
Most tervezek venni egy 60cm-s lámpát a 60p fölé, de most elgondolkodtam. Ga-ban láttam, hogy van egy új lámpa amit valószínű tesztelnek. Brutál bejöttek a színek amiket láttam. Most chihiros wrgb2 pro-t használok. Gyönyörűek a színek, de ennek mintha jobb lenne. Tegnap láttam meg, hogy nem csak tesztelik hanem már forgalmazni is fogják, már úton vannak a lámpák. Elgondolkodtam. Eddig külföldről lehetett redelni, így fáztam a garancia miatt. Itt van pár videó a lámpáról. Azért hoztam létre ezt a bejegyzést, hogy megosszuk erről a lámpáról a tapasztalatokat véleményeket a továbbiakban. :)

 

Attachments

  • set127heu.jpg
    set127heu.jpg
    20.7 KB · Megtekintések: 2
  • images.jpg
    images.jpg
    12.9 KB · Megtekintések: 2
Utoljára módosított moderátor által:
Én is néztem a GA-ban a lámpát. Azon a scape-en tényleg nagyon szép színe van. De nem lehet tudni mi a pontos beállítás. Azt mondták a GA-s srácok, hogy ahogy kapták bekapcsolták és most úgy megy.
Tetszik hogy nem kell hozzá shader. Tetszik hogy itt csinálják Európában. Tetszik a fénye és hogy wifi-s. Tetszik a shimmering effekt, amit már ez a lámpa is produkál nem csak a Hyperspot. A hozzá tartozó app is biztatónak néz ki.

Viszont a lába nagyon gagyi. Függesztve el tudom képzelni.
Aztán végül is vettem egy Vivid minit.
 
Azt mondták a GA-s srácok, hogy ahogy kapták bekapcsolták és most úgy megy.

Annyit azért tettünk, hogy kb 15 másodperc játékkal beállítottuk hogy a zöld lehetőleg jó legyen a berendezésnél. De valóban pillanatok alatt be lehet állítani a kívánt spektrumot.
Én is csak függesztve használnám. Valamiért ez a láb kérdés a legtöbb gyártónak problémát okoz. Pedig ott egy tökéletes az ADA Aquasky-on, ami kb 5 éve már a piacon van. Mégsem sikerül megugrani ezt a szintet.

A 60-as lábbal érkező változat amennyire én tudom már készleten van. A többit rendelésre hozzuk per pill:
 
Annyit azért tettünk, hogy kb 15 másodperc játékkal beállítottuk hogy a zöld lehetőleg jó legyen a berendezésnél. De valóban pillanatok alatt be lehet állítani a kívánt spektrumot.
Én is csak függesztve használnám. Valamiért ez a láb kérdés a legtöbb gyártónak problémát okoz. Pedig ott egy tökéletes az ADA Aquasky-on, ami kb 5 éve már a piacon van. Mégsem sikerül megugrani ezt a szintet.

A 60-as lábbal érkező változat amennyire én tudom már készleten van. A többit rendelésre hozzuk per pill:
Szia Viktor!

BIG UP a GA Teamnek!
Jónak tűnik ez a márka!😉
Remélem ügyesebbek ( és komolyabbak) lesznek a Twinstar gyártójánál.

Átfutottam a két nagyobbik Skylight HYPERSPOT lámpa tech. paramétereit. Az alábbi ajánlást nem nagyon értem , és szerintem ezzel nem leszek egyedül...🙃
"Műszaki adatok:
Ajánlott akvárium méret függesztve: 120x60x100 cm. "
"Ajánlott akvárium méret függesztve: 90x60x80 cm"
Az utolsó méretek az akvárium max. mélységét jelölik?
 
Szia Viktor!

BIG UP a GA Teamnek!
Jónak tűnik ez a márka!😉
Remélem ügyesebbek ( és komolyabbak) lesznek a Twinstar gyártójánál.

Átfutottam a két nagyobbik Skylight HYPERSPOT lámpa tech. paramétereit. Az alábbi ajánlást nem nagyon értem , és szerintem ezzel nem leszek egyedül...🙃
"Műszaki adatok:
Ajánlott akvárium méret függesztve: 120x60x100 cm. "
"Ajánlott akvárium méret függesztve: 90x60x80 cm"
Az utolsó méretek az akvárium max. mélységét jelölik?
Szerintem azok H, azaz magas akváriumok. Alapjáraton úgy szokás feltüntetni, hogy szélesség x mélység x magasság.
 
Szia Viktor!

BIG UP a GA Teamnek!
Jónak tűnik ez a márka!😉
Remélem ügyesebbek ( és komolyabbak) lesznek a Twinstar gyártójánál.

Átfutottam a két nagyobbik Skylight HYPERSPOT lámpa tech. paramétereit. Az alábbi ajánlást nem nagyon értem , és szerintem ezzel nem leszek egyedül...🙃
"Műszaki adatok:
Ajánlott akvárium méret függesztve: 120x60x100 cm. "
"Ajánlott akvárium méret függesztve: 90x60x80 cm"
Az utolsó méretek az akvárium max. mélységét jelölik?
maximális masságot jelöl, javítjuk majd a leírást, hogy egyértelműbb legyen, köszi a visszajelzést
 
Szia Viktor!

BIG UP a GA Teamnek!
Jónak tűnik ez a márka!😉
Remélem ügyesebbek ( és komolyabbak) lesznek a Twinstar gyártójánál.

Átfutottam a két nagyobbik Skylight HYPERSPOT lámpa tech. paramétereit. Az alábbi ajánlást nem nagyon értem , és szerintem ezzel nem leszek egyedül...🙃
"Műszaki adatok:
Ajánlott akvárium méret függesztve: 120x60x100 cm. "
"Ajánlott akvárium méret függesztve: 90x60x80 cm"
Az utolsó méretek az akvárium max. mélységét jelölik?
szia,
mi a gondod a twinstarral? 😊
 
Back
Oldal tetejére