• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Utricularia graminifolia

Gigagyep! UG kimaxolva

10603454_663483203742418_3051320654539422188_n.jpg
 
A hétvégén beszerzett két doboz zselés UG még mindig itt figyel érintetlenül. Nem merek hozzányúlni nehogy kinyírjam. :facepalm: Így a dobozában egészen jól elvan. :)

Ha mégis veszem a bátorságot és elkezdem lemosni, akkor azt honnan tudom, hogy tökéletesen lepucoltam? Szerintem egy korábbi próbálkozásommal az volt a gond, hogy maradt rajta zselé.

Vagy azt nem lehet, hogy megvárom, hogy az összes zselét elfogyassza? :sneaky: :)
 
Sziasztok,

én Green Aqua-ból rendeltem zseléset wabi céljára, hát szinte mind elolvadt, de pár szál maradt.
Azokat keto és akadama keverékére fektettem és pár hónap alatt egy levélből elkezdett szépen terjeszkedni.
Ha megtalálja a helyét, akkor szapora kis növény.
 
Srácok valaki tudna mondani véleményt, hogy mennyire sikerült összehozni az ug gyepet? lehet hogy a következő scapeban benevezek én is harcba :) milyen igényei vannak a növénynek? :)
 
Srácok valaki tudna mondani véleményt, hogy mennyire sikerült összehozni az ug gyepet? lehet hogy a következő scapeban benevezek én is harcba :) milyen igényei vannak a növénynek? :)
valószínűleg reggel és este is le kell sz.pni. Más eddig nem vezetett eredményre, legalábbis. Talán csak az @Evereka nál ment -- inkább nem is akarom tudni, hogy hogyan :D
 
valószínűleg reggel és este is le kell sz.pni. Más eddig nem vezetett eredményre, legalábbis. Talán csak az @Evereka nál ment -- inkább nem is akarom tudni, hogy hogyan :D
Álatkanibal mordinyó....kifúlytam a söröm az óromon a röhögéstől...ráadásul 3 kis genyó ug bokrocska is figyel az akiban és hát...
 
Sziasztok!

A kérdésem a következő lenne: ma kaptam meg az Utricularia graminifoliát (köszönet érte :happy: ) milyen módszerrel érdemes kezdőként indítani egy 30 Literes akváriumot Tropica Aquarium Soil aljzattal?
Ha beültetem és nem a DSM módszer felé hajlanék, akkor milyen arányban legyen RO vízzel feltöltve ?
 
Ma beültettem és a DSM módszert választottam az lenne a kérdésem, mennyi tápot adjak és hányadik naptól érdemes tápozni?
 
Back
Oldal tetejére