• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Bocsi nem bírtam magammal, kényszert éreztem. Végig fogom kísérni a naplódat, nagyon várom az igényes humoroddal fűszerezett tanulságos építkezést. Egyébként ma lenne 50-éves a Nirvanás Kurt Cobain
 
Bocsi nem bírtam magammal, kényszert éreztem. Végig fogom kísérni a naplódat, nagyon várom az igényes humoroddal fűszerezett tanulságos építkezést. Egyébként ma lenne 50-éves a Nirvanás Kurt Cobain
Koszonom az ertesitest. A szulinapok nevnapok topikban felkoszontottem. Este megemlekezek rola egy gyertya mellett a kedvenc szamat gitarozva.
Lassan tenyleg kezdem az epitkezest. Sok minden meg van hozza de rendkivul sokat dolgozom mostanaban. Koszi a figyelmedet.[emoji106]

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Szép gyűjtemény, lesz miből építkezni(y)(hát ez az a hobbi ami megér annyit ,hogy az ember az ágya mellet aludjon hálózsákban):sleep:. A mangrove gyökeret mikor dobod be a szecskavágóba ? Az sem lesz kis meló ripityára szedni.:)
 
Szép gyűjtemény, lesz miből építkezni(y)(hát ez az a hobbi ami megér annyit ,hogy az ember az ágya mellet aludjon hálózsákban):sleep:. A mangrove gyökeret mikor dobod be a szecskavágóba ? Az sem lesz kis meló ripityára szedni.:)
Annak már vége.. Cafatokra szakadt.
 
A kő fogy, a fa is, a hely is :(
Nagyon nehéz... Bele bonyolódtam, harmadszor iramodok neki, de baj van a térrel..
Az irányzat megmarad de nagyon el fog menni az általam kiválasztott képtől. Mindegy. Kihozom amit tudok magamból. Egy biztos nem sietem el. Ha úgy érzem megvagyok, Jopettől lopott logikát kihasználva, napokig kerülgetem és megadom a lehetőséget az unalmas részek újra konfigolására.
 
:( Ahhh. Nincs ihlet. Minél jobban pakolgatom annál jobban megyek el a tervtől.
Ez így elég gáz.
 

Attachments

  • DSC03146.JPG
    DSC03146.JPG
    299 KB · Megtekintések: 0
  • DSC03147.JPG
    DSC03147.JPG
    341.6 KB · Megtekintések: 2
Kicsit rá szinteztem, hogy értelmesebbé tegyem a képet. A fehér, koszosfehér homok lenne. A világosabb mc vagy hc, a sötétebb 3-4 féle moha keveréke.
 

Attachments

  • DSC03147.JPG
    DSC03147.JPG
    267.6 KB · Megtekintések: 2
Gyanítom, újra kell fogalmaznom az előbbi sorokat.
Tehát. Csak azért pakoltam bele az akváriumba a köveket, hogy megnézzem mennyi kő kell az akváriumba, hogy félig legyen kővel :bored:
Reggel szétszedem... Ez rosszabb lett mint az első fogtömésem :whistle:
Holnap folyt köv..:mad:
 
Merre van nagy felbontásban az inspiráló kép ? A kicsit nézve szerintem az zavar össze,hogy az oldalsó és hátsó fákból még nem látható semmi.Meg kellene photoshopolni amit eddig kiraktál. Az üres oldalfal,hátfal nagyon bekavarhat.Ne add fel.
 
Tegnap késő este rá akartam írni Jopetre, hogy kikérjem a véleményét de már előre hallottam a választ. Megfogadtam. Miután ezt kiveséztük, egészen más irányban indultam tovább, a kő lassan elfogy de egyre jobban tetszik :)
Szépen haladok de messze a vége.
:D
Ne b.ssz! :)
Megtisztelő, hogy megfogadtad, bármi is volt :)

Szerk: nem kis kihívást támasztottál magad elé, de szurkolok nagyon (y)
 
Utoljára módosított:
Tegnap at matekoztam az elozo tervet. Dani " ideoda" baratom is atugrott sok jo tanaccsal

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Jo ez a tapatalk be sem felyeztem a mondatom es elkuldi.[emoji3]
Tehat ugy nez ki egyenesben vagyok. Erre ma feltesznek egy ugyan ilyen optit csak 10cm el hosszabbat. Termeszetesen lecsaptam ra. [emoji1]
Ugy hogy lehet egy szep iwagumim is. El kell adnom a tv met mert nincs mar hely. Nem lehet ezt abba hagyni....

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére