• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Na azt azért sose tudnám meg lepni!Az esti ismeret terjesztő csatornák munka után!Ki kapcsolom az agyamat,és csodalom a természetet,állatvilágot stb...
Pontosan ugyan az. Fáradtan ágynak dőlni, agy kikapcsol, és csak megy valami. Nálunk is szinte minden ami tudomány, élet. engem is nagyon kikapcsol.
 
Arra ott van a számítógép. Így csak a lényeget nézzük meg, és nincs ottfeletődés a képernyő előtt. Most is látok minden filmet, sorozatot, ami érdekel, csak a felesleges hülyeségek nem türemkednek be az agyamba (annyira). Nem mondom, hogy egyszerű volt az elején, de aztán a hasznosabban eltöltött idő kárpótol. Meglepett, naponta hány óra szabadult fel, amit aztán kertészkedésre, olvasásra, beszélgetésre, játékra is lehet használni. ;) Nem mondom, hogy mindenkinek követendő, de nekem bevált.
 
Arra ott van a számítógép. Így csak a lényeget nézzük meg, és nincs ottfeletődés a képernyő előtt. Most is látok minden filmet, sorozatot, ami érdekel, csak a felesleges hülyeségek nem türemkednek be az agyamba (annyira). Nem mondom, hogy egyszerű volt az elején, mert hiányérzetem volt, de aztán a hasznosabban eltöltött idő kárpótol. Hirtelen minden este több óra felszabadult. Akár kertészkedésre is lehet használni. ;) Nem mondom, hogy mindenkinek követendő, de nekem bevált.
Értem amiről beszélsz. Nálam ha nem estéről beszélünk hanem mondjuk hétvége, és éppen nyugi van, kapcsolgatás ide oda, és sokszor ha találok is valamit a reklámokkal ki idegelnek. Én csak az esti el alvást segítem elő valami műsorral. A kedvenceim élvonala history második világháború különböző változatai. De mindenem a tudomány és az élővilág. A reklámok viszont ki tudnak akasztani. Sokszor dühből kapcsolom el vagy ki mert már nincs türelmem hozzá.
Egy biztos. Ha a tv-t meneszteném biztosan több időm lenne mi egymásra, és hát még egy 240 literes akva is beférne a sorba :)
 
...és a sor végén a teret is meggörbítetted...(y)
Tetszik a színes akvád. Mivel világítasz fölötte?
Minden utómunka nélküli nyers kép. Minden 120 cm-es. 5db 8520-as led, 1db piros rgb, 1 db extra fényes zöld rgb, és 2 db osram fluora 36watt t8
 
A kedvenc szobám... Én annyiban változtatnék, hogy mindent kipakolnék és csak az ajtó helyét üvegezném be.:nailbiting::nailbiting::nailbiting: Berendez, feltölt, huuuuu. Ne kínozz:sorry:
 
Back
Oldal tetejére