• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes The harmony

Melyik stílust választanád ha gyilkol az alkotási vágy? Kérlek szavazat előtt olvasd el a bevezetőt.


  • Total voters
    21
  • Poll closed .
Nagyon baba ez a két gumiszoba! :D Nem utáljátok a vízcseréket? El tudom képzelni, hogy minden napra jut egy.
Á, dehogy. Hétvégén a félcolos slag elő, a nem RO-s akvákból víz le a földszinti fürdőszoba fürdőkádjába (csak hogy legyen húzása a rendszernek;)), aztán ugyanez vissza a zuhanyrózsa csatijáról.
Az RO-s akvákhoz való vizet gyűjtöm egy kb 80 literes akvába + a 20 literes vödörbe, aztán móka indít...:woot:
Ey délelőtt és meg is van(y)
 
Nagyon baba ez a két gumiszoba! :D Nem utáljátok a vízcseréket? El tudom képzelni, hogy minden napra jut egy.
En szeretem a vizcsereket. Viz lesziv, metszegetes uveg kartyazas ha kell, viz vissza. 1,5-2 ora max. En nem sok vizet cserelek. 240- esbe 40 liter 130-asba 20 liter 50-esbe 20 liter es a most keszulo 50- esbe kb 10-20 liter lesz.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Sziasztok.
Nem tűntem el csak a meló leéli az életemet. Az elsődleges scape készen van, némi űltetgetés megtörtént, tegnap megjött a GA-bol a neo akril mini diffúzor, illetve a camozzi tűszelep. Mai délelőtt rácsatlakoztattam a már működő rendszerre, így már 4 HT akvárium megy egy rendszerről, tökéletesen osztható.
Megcsináltam az első vízcserét és az első tápozást. Táp+ exel+ vas mind háromból 1 ml /nap. Így kezdem, illetve a növények fejlődését, darabszámát növelve, a tápozás is emelkedni fog,kb 2 max. 3 ml/napra.
A mangrove 4 óra főzés után sem szeretne lent maradni így kapott egy szép nagy granit darabot amíg kiköpi a tüdejét. A főzéstől iszonyat sötét barna vagy inkább fekete lett így kapott egy kis hígítatlan hipó fürdőt egy 10-15 percre. A színe fakult világosabb lett. Öblítés.... Toccs bele. Zselé nem lesz, penész sem, barna víz sem. Még nincs meg a teljes növényesítés, csak be be szúrógátas :)
Köszi a ga-nak az ismételt minőségi termékeket, illetve Luigi családnak a lebonyolításban szerepet vállalt segítségét.
Pár kép.DSC03228.JPG DSC03229.JPG DSC03230.JPG DSC03232.JPG DSC03233.JPG
 
Azt tettem at de gondosan leszefegettem.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Igyekszem mindent megtenni hogy elkerulje.

Szabó Henrik 70/883-4940
Ha folyton valaki más akarsz lenni, saját magadat pocsékolod el. "Kurt Cobain"
 
Back
Oldal tetejére