• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Tapatalk - Akvakertész fórum mobilon

hmmm... nem lepődtem meg! Valahogy éreztem, hogy aki több száz ezer forintokat költ akira (itt azért szerintem elég sok ilyen ember van) az valószínűleg iPhone tulaj is... ;)
 
hmmm... nem lepődtem meg! Valahogy éreztem, hogy aki több száz ezer forintokat költ akira (itt azért szerintem elég sok ilyen ember van) az valószínűleg iPhone tulaj is... ;)

Ma már az a meglepő, ha valakinek nem okostelója van.... szinte csak ezt lehet kapni. :rolleyes:
Hozzá kell tennem, hogy a Tapatalk anno csak Iphone-ra létezett. Szóval az android belehúzott kicsit ez elmúlt időszakban.
 
Én a világ összes érintőképernyős bigyójáért sem cserélném le a Blackberrymet! Jó az igaz, hogy van egy Nokia Lumina 610-em is, de azt csak gps-re használom (kb. csak arra jó, bocs a WP fanoktól)... :p
 
Megvettem én is a Tapatalk progit. Kereséssel meg is találtam benne az Akvakertész fórumot, de nem tudok belépni.
A weben a Facebook-os belépést választottam, ezért nem tudom, hogy ilyenkor pontosan mi a felhasználónév és jelszó.
Vagy erről a Facebook bejelentkezésről le kell mondjak, ha Talapatalk-ot akarok használni?
 
A koverg70 a felhasználó, a jelszót pedig neked kell tudni. :)
De melyik jelszó? A Facebook-ossal próbáltam, de az nem ment. Az Akvakertészhez pedig nincs jelszavam. o_O
Lehet, hogy kénytelen leszek szétkapcsolni a Facebook acc.-ot és csak akkor fog működni?
 
De melyik jelszó? A Facebook-ossal próbáltam, de az nem ment. Az Akvakertészhez pedig nincs jelszavam. o_O
Lehet, hogy kénytelen leszek szétkapcsolni a Facebook acc.-ot és csak akkor fog működni?
Nincs olyan lehetőség, hogy Elfelejtett Jelszó vagy hasonló? Lehet tudnak neked adni külön is jelszót, ha írsz Viktornak :) info(kukac)Green Aqua(pont)hu
 
Nincs olyan lehetőség, hogy Elfelejtett Jelszó vagy hasonló? Lehet tudnak neked adni külön is jelszót, ha írsz Viktornak :) info(kukac)Green Aqua(pont)hu
De tudok jelszót kérni, ha szétválasztom az FB és az Akvakertész accountokat, akkor e-mail-ben kapok jelszó értesítőt. Csak vonzónak tűnt, hogy nem kell külön jelszóval foglalkozni itt...
 
Ma frissült a Tapatalk a fórumon. A frissítések a következők:

Version 1.4.0 release
  1. Add option to customize Tapatalk detect forum notification on browser.
  2. Add option for admin to set read-only forums on Tapatalk.
  3. Enhance custom sub-forum icon
  4. Enhance push feature
  5. Support mass subscription management
  6. Show full attachment type
  7. Other bug fixes
 
Egyszer láttam egy fotot egy iphone-osrol és ott teljesen máshogy jelentek meg a hozzászolások mint nálam az androidon.
Hmm, most rámentem a playre, hogy nem e van valami kiegészitő app hozzá amit még nem töltöttem le és látom, hogy van egy rakat forumozo app, ami kezeli a tapatalkot is. Akkor lehet csak egy ilyet láttam.
 
Back
Oldal tetejére